Інститут бізнес-освіти
(друга вища освіта)

Новації програми МБА у галузі охорони здоров’я03 Жовтня 2019р.

Новації програми МБА у галузі охорони здоров’я

Цікавою та змістовною була візит-лекція з «Інноваційного менеджменту» в Національному  інституті серцево-судинної хірургії імeні М. М. Амосова.

Лекцію-презентацію «Проблема коректного збору статистичних даних медичної сфери» для слухачів магістерської програми «МБА у галузі охорони здоров’я» проводив головний лікар,  кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділення хірургії вроджених вад серця у новонароджених та дітей молодшого віку Сіромаха С.О. Слухачі ознайомилися з діючими застарілими стандартами збору статистичних даних в Україні та методикою впровадження  міжнародного галузевого класифікатора даних – Австралійського класифікатора, який нині за пілотним проектом реалізовується в українських медичних закладах і відповідає світовим наукометричним стандартам. Особливу зацікавленість проявили слухачі-медики з Київської клінічної обласної лікарні, Київської клінічної лікарні №2 на залізничному транспорті, які сьогодні вже впроваджують дану методики в своїх клініках.

Щиро вдячні, Сергію Олеговичу, за гостинність, теплий прийом та ознайомлення з новаціями, які застосовуються в медичній галузі!