Навчально-науковий інститут бізнес-освіти імені Анатолія ПОРУЧНИКА

Коучингові техніки на програмах МБА та БЕіА

Зимова навчальна сесія на програмах МБА універсальна, МБА у сфері енергетики, МБА англомовна, МБА у галузі охорони здоров’я та Бізнес-економіка і аналітика в Інституті бізнес-освіти запам’яталась студентам запрошеними гостьовими спікерами-практиками. 07 грудня 2021 р. в режимі онлайн було проведено майстер-клас сертифікованим професійним коучем Канадської школи Мілтона Еріксона -Іриною Панасюк.

Студенти познайомились із поняттями: що таке коучинг та ефективними коучинговими техніками, які допомагають розвивати успішний бізнес. Особливу зацікавленість викликали питання побудови коучингового колеса та піраміди Ділтса. Для формування практичних навичок і компетенцій тренер-коуч запропонувала всім студентам побудувати власне колесо життєвого балансу, заповнити сегменти колеса своїми навичками і компетенціми, щоб визначити перспективні очікувані бізнес-позиції.

Майстер-клас пройшов в активній формі спільної роботи тренера-коуча та студентів. Всім було цікаво і корисно для майбутнього застосування на практиці коучингових технік.

 

Підготувала Москалюк Н.П.

Остання редакція: 24.12.21