Навчально-науковий інститут бізнес-освіти імені Анатолія ПОРУЧНИКА

Акредитаційний коучинг

   

    Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана запрошує вас на тренінг-курс «АКРЕДИТАЦІЙНИЙ КОУЧИНГ», який розроблений з метою надання професійної допомоги членам проєктних груп у підготовці освітніх програм до акредитаційного аналізу.

 

    Після закінчення курсів слухачі отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації, зразок котрого відповідає вимогам чинного законодавства щодо інституційної форми підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників ЗВО.

 

   Мета тренінгу: об’єднання членів проєктних груп освітніх програм та інших зацікавлених осіб для обговорення та алізу їхніх ролей в успішній підготовці освітньої програми до акредитаційної експертизи. Захід передбачає як частину завдань від експертів із забезпечення якості освіти та експертів НАЗЯВО, так і групові практичні завдання.

 

   Цільова аудиторія: члени проєктних освітніх програм, науково-педагогічні (педагогічні) працівники, представники адміністрації закладів вищої освіти та усі, кого цікавить процес акредитації освітніх програм «очима тих, кого акредитують».

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Наразі на тренінг-курс "АКРЕДИТАЦІЙНИЙ КОУЧИНГ" зараховуються діючі гаранти освітніх програм, решта бажаючих матиме змогу пройти курс згодом.

 

Термін навчання       3 місяці.

Форма навчання       без відриву від виробництва

Форма проведення   дистанційна (Zoom Telegram)

Обсяг навчання         180 академічних годин.

Телефон для довідок -  (044) 205-54-77, (044) 205-54-79

Детальніше про тренінг-курс тут: https://drive.google.com/file/d/1T9JyNm7SX9q7ZWK1sAk_idJdpkTA9tnB/view

 

Остання редакція: 15.03.23