Навчально-науковий інститут бізнес-освіти імені Анатолія ПОРУЧНИКА

Науково-освітній центр інтенсивного навчання іноземних та української мов «ІНТЕНСИВ»

 

 

Директор:
Тітова Валентина Михайлівна,  
канд. пед. наук, доцент

Провідний інспектор-методист:
Капустянська Наталія Василівна

Тел.:  205-54-03
моб. тел.:  093 977 20 11
E-mail: intensive@kneu.edu.ua

 

ПОЛОЖЕННЯ про Науково-освітній центр інтенсивного навчання іноземних та української мов «ІНТЕНСИВ» Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Центр Інтенсив КНЕУ є структурним підрозділом  університету і призначений надавати освітні послуги населенню України та іноземним громадянам, впроваджуючи інтенсивне навчання іноземних та української мов  як засобу спілкування та ознайомлення  з іншомовною культурою. Підготовка здійснюється з наступних мов: 


Центр здійснює тестування та навчання іноземних мов школярів, абітурієнтів, студентів, аспірантів, викладачів, бізнесменів та всіх бажаючих за спеціалізованими авторськими програмами комунікативного спрямування згідно загальноєвропейський системі на рівень володіння іноземними мовами – Common European Framework  (CEF). По закінченню курсів слухачі отримують відповідні державні та міжнародні дипломи або сертифікати.

 


Організація навчання в центрі Інтенсив здійснюється за попереднім тестуванням майбутніх слухачів та формуванням однорівневих груп за шкалою Ради Європи CEF за наступними програмами

 

  • All Ukraіne studіes Englіsh (Уся Україна вивчає англійську) з газетою “День”  (The Day);
  • «Українська ініціатива» –  підготовка фахівців з англійської та німецької мов за спеціальними програмами комунікативного спрямування у межах заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва з Міністерством економіки;
  • Курс «Занурення» за участю зірок українського шоу-бізнесу з Першим Національним каналом;
  •  Державна цільова програма підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України на 2008-2012 роки.

 

Остання редакція: 26.10.23