Навчально-науковий інститут бізнес-освіти імені Анатолія ПОРУЧНИКА

Організація діяльності з управління житловим комплексом

Триває набір груп на навчання за тренінг - курсом 

«Організація діяльності з управління житловим комплексом»

для підготовки фахівців за напрямом

«Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)»

«ЕМАУ-Академія» у співпраці з Навчально-науковим інститутом бізнес-освіти імені Анатолія Поручника Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана оголошує набір слухачів на навчання за тренінг-курсом «Організація діяльності з управління житловим комплексом».

Після завершення навчання слухачі отримають Свідоцтво державного зразка з підтвердженням проходження ними курсу «Організація діяльності з управління багатоквартирним будинком (групою будинків)».

Водночас після навчання бажаючі також мають можливість пройти незалежну професійну атестацію в акредитованому органі з сертифікації, що передбачає складання кваліфікаційного іспиту. За результатами професійної атестації заявник отримує кваліфікаційний Сертифікат за фахом «Менеджер (управитель) багатоквартирного будинку» (1-й рівень) або «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» (2-й рівень).

До навчання запрошуються:

  • Особи, що мають досвід управління будинками ОСББ (перевагу мають практики з досвідом управління будинком);
  • Керівники підприємств та фізичні особи-підприємці, що займаються суміжною діяльністю з утримання будинків та прибудинкових територій;
  • Особи, що мають керівний досвід в сфері ЖКГ та відповідну базову освіту.

Навчання триватиме 72 акад. години відповідно до навчально-тематичного плану, затвердженого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (від 05 травня 2016 р.).

До викладання запрошені, як досвідчені практики в сфері управління житлом, так і викладачі провідних профільних вищих навчальних закладів, а також сертифіковані спеціалісти в сфері технічного регулювання.

Набір груп на навчання відбувається постійно. Групи формуються відповідно до заяв, оформлених та поданих до 12-го числа місяця, в якому має відбуватися навчання (наприклад, до 12 січня, березня і далі). Долучитися до групи в поточному місяці можливо при наявності вільних місць. В іншому випадку заявник включатиметься до складу наступної групи слухачів.

Навчання у відповідності до затвердженого графіку (у денний та/або вечірній час). Згідно попереднього плану-графіку на 2018 рік навчальні курси мають розпочатися:

 

Вартість навчання, а також вартість процедури професійної атестації дивитись тут:  http://emau.kiev.ua/navchannja-za-fahom-menedzher-upravitel/

Складання кваліфікаційного іспиту можливе одразу по завершенню навчання, або протягом півроку після завершення навчання.

Подати документи на навчання можливо за наступними адресами:

Центр «ЕМАУ-Академія»

м.Київ, вул. Марії Капніст, 2 корп. 2, офіс 301

(044) 498-10-15

(067) 314-10-15

Emau-study@ukr.net

 

Навчально-науковий інститут бізнес-освіти імені Анатолія Поручника

04050, Україна, Київ, КНЕУ, вул. Юрія Іллєнка, 81 (метро Лук'янівська)

Кравцова Ніна Петрівна

Довідки за телефонами: (044) 205-54-77,  (044) 205-54-79

upgrading@kneu.edu.ua

Остання редакція: 15.03.23