Навчально-науковий інститут бізнес-освіти імені Анатолія ПОРУЧНИКА

Детальніше про Інститут

     

     Навчально-науковий інститут бізнес-освіти імені Анатолія Поручника, заснований у 1994 році як Центр магістерської підготовки був першою в Україні бізнес-школою європейського типу. За роки  існування довів свою життєздатність, став відомим і популярним, висококонкурентним і престижним у сфері бізнес-освіти, її визнаним лідером. За результатами Міжнародного рейтингу університетів та бізнес-шкіл EDUNIVERSAL протягом останніх восьми років Інститут щорічно отримує нагороду «3 Palmes of Excellence» як краща бізнес-школа Європи.

     Місія Інституту - підготовка висококваліфікованих фахівців у галузі економіки, менеджменту і права на основі сучасних освітніх програм, новітніх методик і технологій навчання, що гармонійно поєднують академічну вищу освіту та практичну компоненту й відповідають вимогам світових стандартів.  

      Конкурентними перевагами Інституту є:

  • диверсифікація навчальних програм: в Інституті діють тридцять спеціалізованих магістерських програм, універсальна програма – МБА, чотири англомовні програми;
  • підготовка спільно з зарубіжними партнерами висококваліфікованих фахівців на магістерських програмах за спеціалізацією "Міжнародна економіка" та «Бізнес-адміністрування»;
  • вивчення іноземних мов за інтенсивними методиками.

      За чверть століття  Інститут  випустив понад 20 000 висококваліфікованих фахівців, які успішно працюють у сфері бізнесу, юридичній та фінансовій сферах, в органах державної служби, обрані до Верховної Ради України, перебувають на дипломатичній роботі, в тому числі в системі ООН. Випускники інституту отримують диплом державного зразка КНЕУ. Багато випускників захистили докторські та кандидатські дисертації на різних кафедрах університету. Отже, для більшості випускників навчання в Навчально-науковому інституті бізнес-освіти забезпечило чудові стартові можливості кар'єрного зростання і відкрило безмежні перспективи змінити своє життя на краще.

 

Остання редакція: 07.02.24