Інститут бізнес-освіти
(друга вища освіта)

СПИСКИ РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ

Список рекомендованих до зарахування

в Інститут бізнес-освіти ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана»

Спеціальність  : Економіка 051

Освітня програма : Бізнес-економіка і аналітика

Гвоздій Валентин Анатолійович

Дульдієр Руслан Ігорович

Лужко Юлія Олександрівна

Любасюк Ірина Петрівна

Сарханов Самір Нізамі огли

Сокіл Ірина Анатоліївна

Малахова Ірина Юріївна

Спеціальність  : Психологія 053

Освітня програма: Практична психологія

Березка Світлана Володимирівна

Гоменюк Олександр Ростиславович

Гоменюк Олена Миколаївна

Гончар Олеся Адамівна

Клименко Маргарита Ярославівна

Коломійченко Марія Олександрівна

Негода Катерина Володимирівна

Хмельова Євгенія Вячеславівна

Якуб Олена Володимрівна

Спеціальність  : Облік і оподаткування  071

Освітня програма: Облік і аудит в управлінні

підприємницькою діяльністю

Барковець Інна Юріївна

Жуков Богдан Вікторович

Князєва Олена Олександрівна

Колесник Катерина Миколаївна

Петренко Ольга Миколаївна

Сушак Вікторія Михайлівна

Ярко Анна Вальтерівна

Спеціальність  : Фінанси, банківська справа та страхування  072

Освітня програма: Фінансовий менеджмент і контролінг у бізнесі

 

Бебкевич Юрій Степанович

Гершкул Ігор Іванович

Гордієнко Катерина Андріївна

Карлов Микита Дмитрович

Кобець Станіслав Вікторович

Кравчук Марина Володимирівна

Купцов Максим Володимирович

Лешанич Юрій Іванович

Рокицька Ірина Вікторівна

Руснак Олексій Анатолійович

Сінчук Анна Олегівна

Федік Володимир Степанович

Шийко Віра Ігорівна

Спеціальність  : Фінанси, банківська справа та страхування  072

Освітня програма : Банківський та страховий ризик-менеджмент

Бондаренко Олександр Вікторович

Кузьмін Дмитро Миколайович

Марусова Анна Володимирівна

Солодуха Тетяна Миколаївна

Сташук Наталія Едуардівна

Шиденко Лілія Володимирівна

Спеціальність  : Маркетинг  075

Освітня програма: Маркетинговий менеджмент

Заплетнюк Інна Вікторівна

Кривенко Вікторія Дмитрівна

Можейко Надія Олександрівна

Чипинюк Євгенія Вікторівна

Шевченко Марія Андріївна

Шильнікова Анастасія Миколаївна

Спеціальність  : Менеджмент  073

Освітня програма : Бізнес-адміністрування (універсальна) - укр

Абисова Ірина Костянтинівна

Андреєв Олександр В’ячеславович

Басаргіна Олеся Петрівна

Белей Ліна Михайлівна

Болабко Марина Леонідівна

Болохонов Дмитро Андрійович

Георгіца Аліна Євгенівна

Гічунц Анаіт Ашотівна

Головань Наталія Богданівна

Денісова Марія Олександрівна

Дзюба Наталія Ярославівна

Дідус Катерина Юріївна

Іваськів Юрій Михайлович

Карнаух Владислав Олександрович

Кишко Олексій Анатолійович

Ковальчук Юлія Ігорівна

Кузьменко Олексій Миколайович

Левченко Вікторія Ігорівна

Леута Наталія Олександрівна

Лічний Дмитро Русланович

Макарова Олена Володимирівна

Мухлиніна Олена Олексіївна

Напрієнко Марина Вікторівна

Перегудов Георгій Вікторович

Перекатова Євгенія Геннадіївна

Половинко Ілля Юрійович

Поляков Віталій Юрійович

Проценко Ігор Володимирович

Процюк Ліна Сергіївна

Семенюк Олександр Васильович

Сімонов Павло Анатолійович

Степанець Владислав Вячеславович

Татарінов Роман Володимирович

Терещенко Артем Олександрович

Тищенко Марина Сергіївна

Фесенко Олександр Вікторович

Черненко В’ячеслав Михайлович

Шарій Володимир Сергійович

Спеціальність  : Менеджмент  073

Освітня програма: Бізнес-адміністрування у галузі охорони здоров’я

Баб’як Наталія Ігорівна

Бабенко Василь Васильович

Гемблюк Богдана Валеріївна

Долинський Павло Миколайович

Дринь Яна Олександрівна

Єпанчінцева Ольга Анатоліївна

Іщук Вадим Олександрович

Куліш Володимир Сергійович

Литвиненко Ганна Євгеніївна

Ляшенко Олена Андріївна

Мінова Людмила Володимирівна

Мухіна Олена Анатоліївна

Омельченко Оксана Віталіївна

Осіян Олег Володимирович

Поліщук Ольга Анатоліївна

Рибій Мар’яна Ігорівна

Рудик Богдан Ярославович

Сахаров Андрій Миколайович

Ткачук Ярослав Костянтинович

Філоненко Віта Миколаївна

Ярош Віталіна Олександрівна

Ярощук Олена Борисівна

Спеціальність  : Менеджмент  073

Освітня програма: Бізнес-адміністрування (універсальна) - англ

Захарченко Михайло Миколайович

Клименко Людмила Миколаївна

Костилєв Олександр Михайлович

Курносенко Сергій Олександрович

Мєтьолкін Віктор Віталійович

Розуменко Тетяна Василівна

Славенко Тетяна Олександрівна

Соломатіна Олена Валеріївна

Чібісова Тетяна Юріївна

Спеціальність  : Менеджмент  073

Освітня програма: Менеджмент персоналу у бізнесі

Вагіна Тетяна Сергіївна

Дерван Богдана Іванівна

Малиновський Олександр Георгійович

Спеціальність  : Право 081

Освітня програма: Правове регулювання економіки

Бабич Вікторія Ігорівна

Галака Катерина Ігорівна

Демчук Вікторія Вячеславівна

Дмітрієв Олександр Валентинович

Ключник Діана Романівна

Літуча Діна Вікторівна

Оладов Сергій Андрійович

Осада Влада Вячеславівна

Пиршева Ірина Сергіївна

Стародуб Марина Федорівна

Ходаківська Вікторія Володимирівна

Хомік Антон Володимирович

Черненко Владислава Валеріївна

Черниш Діана Романівна

 

 

Остання редакція: 30.09.21