Навчально-науковий інститут бізнес-освіти імені Анатолія ПОРУЧНИКА

Відомі фахівці-практики на програмах МБА

      В Інституті бізнес-освіти вже стало доброю традицією запрошувати відомих фахівців-практиків до навчального процесу. Студенти програм «Бізнес-адміністрування» протягом 2019-2022 років прослухали проблемні лекції та отримали практичний досвід від спілкування із ними. До викладання дисциплін запрошувались відомі фахівці-практики та гостьові спікери: Лазоришинець В.В.- провідний і всесвітньо відомий фахівець України з серцево-судинної хірургії - директор Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова НАМН України Академік НАМН України, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України;Сіромаха С.О.- головний лікар ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова НАМН України кандидат медичних наук; Павло Ковтонюк - заступник міністра охорони здоров’я; Айнаріс Межуліс - економічний атташе Латвії в Україні; Олена Дерев’янко - президент Української PR-ліги, експерт-репутолог, opinion leader, керуючий партнер Агентства PR-Service; Зенюк О.Ю. - виконавчий директор Українського національного комітету міжнародної організації GIGRE; Денисюк С.П. - директор Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

      Не зважаючи на воєнний стан, 24-25 вересня 2022 р. до студентів 2 курсу всіх програм МБА завітав відомий фахівець в царині фінансової політики держави Пинзеник В.М. - Міністр фінансів і віце-прем’єр кількох урядів України, народний депутат 1,2,3,4,6,7,8-го скликань, доктор економічних наук, професор. Протягом двох днів відбулося цікаве спілкування-диспут з проблематики сучасного макроекономічного стану країни, державної заборгованості, бюджету в умовах воєнного стану та його формування на 2023 рік, впливу валютного курсу на торговельне сальдо та платіжний баланс України, стану інфляції та шляхів її подолання, участі МВФ у фінансуванні національної економіки у період воєнного стану та післявоєнного відновлення. Змістовна презентація матеріалу була насичена фактичними даними, графіками та діаграмами.

      Зустріч була цікавою, з проблемними диспутами, обговореннями і пройшла у доброзичливій атмосфері. Студенти активно долучались до процесу обговорення нагальних болючих питань подальшого розвитку та відновлення економіки України. Такі зустрічі дозволяють розширити практичну складову навчального процесу.

Підготувала Москалюк Н.П.

Остання редакція: 21.10.22