Інститут бізнес-освіти
(друга вища освіта)

• 16 Жовтня 2019

Друга вища бізнес-освіта - набір продовжено!

Інститут бізнес-освіти КНЕУ оголошує третій етап набору  з  07 жовтня по 22 листопада 2019 року  без ЗНО (хто має диплом спеціаліста або магістра) на популярні , рейтингові магістерські програми.
  • 07 Жовтня 2019

Майстер-клас на англомовній МБА

30 вересня відбулась зустріч та проведено майстер-клас магістрантів англомовної програми “Business administration” з представниками патентно-юридичної агенції «Дубинський і Ошарова».
  • 03 Жовтня 2019

МБА у медицині – впровадження інновативних технологій навчання!

30 жовтня 2019 року слухачі магістерської програми «МБА у галузі охорони здоров’я» відвідали Національний  інститут серцево-судинної хірургії імeні М. М. Амосова та зустрілися  заслуженим лікарем України  Лазоришинцем В.В.
  • 03 Жовтня 2019

Новації програми МБА у галузі охорони здоров’я

Візит-лекція головного лікаря Сіромахи С.О. з «Інноваційного менеджменту» в Національному  інституті серцево-судинної хірургії імeні М. М. Амосова
  • 24 Вересня 2019

ОГОЛОШЕННЯ для АБІТУРШЄНТІВ

До відома абітурієнтів! Реєстрація на 3 сесію ЗНО з іноземної мови (що відбудеться 05.11.2019), буде проходити з 07.10.2019 по 15.10.2019 за адресою: пр-т Перемоги 54/1 (ст. метро "Шулявська"), корпус №1, аудиторія № 116. При собі необхідно мати наступні документи: паспорт, ідентифікаційний код, диплом, два фото (3*4).
  • 12 Вересня 2019

Триває набір на другу вищу освіту!

Увага! Інформація для вступників. Для тих, хто не встиг подати документи  на перший тур вступу в Інституті бізнес-освіти продовжено набір на всі програми до 20 вересня : Економічна аналітика і стратегія Практична психологія Правове регулювання економіки Управління територіальними громадами Облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю Фінансовий менеджмент і контролінг у бізнесі Міжнародний фінансовий менеджмент Менеджмент персоналу у бізнесі Маркетинговий менеджмент Не втрачайте свій шанс приєднатися  до спільноти студентів  Інституту бізнес-освіти! Тільки сьогодні Ви маєте унікальну можливість вступити до ІБО без складання ЗНО. З умовами та правилами вступу можна ознайомитися на нашій сторінці https://ibo.kneu.edu.ua/
  • 09 Вересня 2019

Оголошення абітурієнтам

Всім, хто бажає отримати високоякісну другу вищу освіту! Інститут бізнес-освіти продовжує набір на програми магістерського та бакалаврського рівня освіти, що розроблені до вимог та запитів бізнес-середовища та державного сектору. Подача документів може зійснюватись електронною поштою за адресою: ibo@kneu.edu.ua  Всі довідки можна отримати за телефоном 205-54-79(75,74), 0985112403. Іногородні студенти під час навчальних сесій забезпечуються гуртожитком для проживання.
  • 07 Вересня 2019

MBA охорона здоров'я

В Інституті бізнес-освіти триває набір 2019 р. на спеціалізовану магістерську програму «МБА у галузі охорони здоров'я». Сьогодні це найпопулярніша професійна програма серед медиків не тільки в Україні, а й у світі.
  • 04 Червня 2019

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ

Згідно з Ухвалою Вченої ради університету від 30.05.2019 р. протоколом №10 внесено зміни до Правил прийому до Інституту бізнес-освіти на 2019 рік. Прийом заяв і документів, конкурсний відбір та зарахування на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого освітнього ступеня магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) відбуватиметься на основі внутрішніх вступних випробувань (без ЗНО), окрім заяв  і документів на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право». Терміни подачі заяв та вступних випробувань вказані в Правилах прийому до Інституту бізнес-освіти на 2019 рік.
  • 12 Грудня 2018

Старт програми МБА в сфері охорони здоров`я

Українські медики тепер зможуть отримати освіту за програмою «Бізнес-адміністрування (МБА) у сфері охорони здоров’я» в Інституті бізнес-освіти КНЕУ. Програма спрямована на підготовку нового покоління управлінських кадрів для сфери охорони здоров’я, здатних впроваджувати успішні реформи у медицині, запроваджувати інноваційний менеджмент та маркетинг у медичній сфері, оцінювати медичні технології, професійно та творчо зростати. "Я вважаю, що саме такими навичками має володіти сучасний керівник медичного закладу. І саме цього вимагає сьогодення в рамках реформи медицини!" - зазначив Микола Поворозник, перший заступник голови КМДА, вітаючи наших першокурсників з початком навчання.
перша :: 1 2 3 :: Остання