Інститут бізнес-освіти
(друга вища освіта)

• 01 Серпня 2019

MBA охорона здоров'я

В Інституті бізнес-освіти триває набір 2019 р. на спеціалізовану магістерську програму «МБА у галузі охорони здоров'я». Сьогодні це найпопулярніша професійна програма серед медиків не тільки в Україні, а й у світі.
  • 08 Липня 2019

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ З ПРАВА

Всім, хто бажає отримати вищу освіту в галузі ПРАВА і не встиг скласти ЗНО  запрошується на навчання до Інституту бізнес-освіти на бакалаврський рівень. Сьогодні вже диплом бакалавра є повноцінною вищою освітою, згідно Закону України «Про вищу освіту». Термін навчання - 2 роки Форма навчання - заочна Вартість навчання за рік -  13 тис.500 грн.   Це гарний старт для кар’єрного зростання в різних напрямках юридичної галузі.
  • 04 Липня 2019

Оголошення абітурієнтам

Шановні абітурієнти! Продовжується набір на всі програми магістерського та бакалаврського рівня освіти. Подача документів може зійснюватись електронною поштою за адресою: ibo@kneu.edu.ua  Всі довідки можна отримати за телефоном 205-54-79(80), 0985112403. Іногородні студенти під час навчальних сесій забезпечуються гуртожитком для проживання.
  • 04 Червня 2019

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ

Згідно з Ухвалою Вченої ради університету від 30.05.2019 р. протоколом №10 внесено зміни до Правил прийому до Інституту бізнес-освіти на 2019 рік. Прийом заяв і документів, конкурсний відбір та зарахування на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого освітнього ступеня магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) відбуватиметься на основі внутрішніх вступних випробувань (без ЗНО), окрім заяв  і документів на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право». Терміни подачі заяв та вступних випробувань вказані в Правилах прийому до Інституту бізнес-освіти на 2019 рік.
  • 12 Грудня 2018

Старт програми МБА в сфері охорони здоров`я

Українські медики тепер зможуть отримати освіту за програмою «Бізнес-адміністрування (МБА) у сфері охорони здоров’я» в Інституті бізнес-освіти КНЕУ. Програма спрямована на підготовку нового покоління управлінських кадрів для сфери охорони здоров’я, здатних впроваджувати успішні реформи у медицині, запроваджувати інноваційний менеджмент та маркетинг у медичній сфері, оцінювати медичні технології, професійно та творчо зростати. "Я вважаю, що саме такими навичками має володіти сучасний керівник медичного закладу. І саме цього вимагає сьогодення в рамках реформи медицини!" - зазначив Микола Поворозник, перший заступник голови КМДА, вітаючи наших першокурсників з початком навчання.
  • 11 Липня 2018

Історії успіху наших випускників

Інститут бізнес-освіти в наступному році святкуватиме свій 25-річний ювілей. Чверть століття успішного поступу - це стабільність, надійність і понад 16 тис. успішних випускників. Дізнайтеся історії успіху наших випускників в проекті "Жива книга"
  • 16 Квітня 2018

Практики від професіоналів

18 квітня 2018 в рамках спільного проекту "Практики від професіоналів" (Інститут бізнес-освіти - Міжнародний освітній центр) відбудеться відкрита лекція американських експертів Вейна Морріса і Марті Гейтса «LEADERSHIP. RISE-UP FUTURE LEADERS OF UKRAINE»
  • 05 Квітня 2018

День профорієнтації

Інститут бізнес-освіти запрошує всіх, хто планує здобути другу вищу освіту на презентацію освітніх програм ІБО, яка відбудется в рамках Дня профорієнтації бакалаврів 24 квітня (13-00 - 15-00) в 1 корпусі КНЕУ за адресою: м.Київ, проспект Перемоги, 54/1.
  • 07 Березня 2018

Вітаємо зі святом!

Вітаємо чарівних жінок зі святом! Бажаємо щастя та здоров'я, успіхів та натхнення, миру та злагоди!
  • 03 Лютого 2018

promo_video

Інститут бізнес-освіти КНЕУ - запорука професійного успіху!
перша :: 1 2 3 :: Остання