Інститут бізнес-освіти
(друга вища освіта)

• 04 Червня 2019

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ

Згідно з Ухвалою Вченої ради університету від 30.05.2019 р. протоколом №10 внесено зміни до Правил прийому до Інституту бізнес-освіти на 2019 рік. Прийом заяв і документів, конкурсний відбір та зарахування на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого освітнього ступеня магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) відбуватиметься на основі внутрішніх вступних випробувань (без ЗНО), окрім заяв  і документів на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право». Терміни подачі заяв та вступних випробувань вказані в Правилах прийому до Інституту бізнес-освіти на 2019 рік.
  • 12 Грудня 2018

Старт програми МБА в сфері охорони здоров`я

Українські медики тепер зможуть отримати освіту за програмою «Бізнес-адміністрування (МБА) у сфері охорони здоров’я» в Інституті бізнес-освіти КНЕУ. Програма спрямована на підготовку нового покоління управлінських кадрів для сфери охорони здоров’я, здатних впроваджувати успішні реформи у медицині, запроваджувати інноваційний менеджмент та маркетинг у медичній сфері, оцінювати медичні технології, професійно та творчо зростати. "Я вважаю, що саме такими навичками має володіти сучасний керівник медичного закладу. І саме цього вимагає сьогодення в рамках реформи медицини!" - зазначив Микола Поворозник, перший заступник голови КМДА, вітаючи наших першокурсників з початком навчання.
  • 11 Липня 2018

Історії успіху наших випускників

Інститут бізнес-освіти в наступному році святкуватиме свій 25-річний ювілей. Чверть століття успішного поступу - це стабільність, надійність і понад 16 тис. успішних випускників. Дізнайтеся історії успіху наших випускників в проекті "Жива книга"
  • 16 Квітня 2018

Практики від професіоналів

18 квітня 2018 в рамках спільного проекту "Практики від професіоналів" (Інститут бізнес-освіти - Міжнародний освітній центр) відбудеться відкрита лекція американських експертів Вейна Морріса і Марті Гейтса «LEADERSHIP. RISE-UP FUTURE LEADERS OF UKRAINE»
  • 05 Квітня 2018

День профорієнтації

Інститут бізнес-освіти запрошує всіх, хто планує здобути другу вищу освіту на презентацію освітніх програм ІБО, яка відбудется в рамках Дня профорієнтації бакалаврів 24 квітня (13-00 - 15-00) в 1 корпусі КНЕУ за адресою: м.Київ, проспект Перемоги, 54/1.
  • 07 Березня 2018

Вітаємо зі святом!

Вітаємо чарівних жінок зі святом! Бажаємо щастя та здоров'я, успіхів та натхнення, миру та злагоди!
  • 03 Лютого 2018

promo_video

Інститут бізнес-освіти КНЕУ - запорука професійного успіху!
  • 15 Листопада 2017

Розпочинаються заняття в центрі "Інтенсив"

Інформація для студентів 1 курсу заочної форми навчання щодо додаткового вивчення іноземних мов в центрі «Інтенсив»: заняття на курсах додаткового вивчення іноземних мов розпочинаються 20 листопада 2017 р., та будуть проводитися згідно встановленого розкладу занять.
  • 11 Листопада 2017

КНЕУ знову отримав 3 Лаври та підтвердив свій статус «Excellent Business School» («Відмінної бізнес-школи») у Міжнародному рейтингу університетів та бізнес-шкіл EDUNIVERSAL - 2017

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана у 2017 році знов отримав 3 Лаври як Відмінна бізнес-школа за Міжнародним рейтингом університетів та бізнес-шкіл EDUNIVERSAL.
  • 01 Листопада 2017

Випуск-2017

Шановні випускники Інституту бізнес-освіти 2017 року! 4 листопада 2017 р. запрошуємо вас на церемонію вручення магістерських дипломів, що відбудеться в конференц-залі першого корпусу КНЕУ (адреса: проспект Перемоги 54/1, корп.№ 1, ст. метро "Шулявська"). Початок церемонії для випускників всіх магістерських програм (крім МВА) - об 11-00. Для випускників програми МВА урочиста церемонія вручення дипломів буде проведена 3 листопада (п'ятниця) в конференц-залі Інституту бізнес-освіти (адреса: вул. Мельникова, 81, корп. № 6, ст. метро "Лук'янівська). Початок о 16-00 .
перша :: 1 2 3 :: Остання