Навчально-науковий інститут бізнес-освіти імені Анатолія ПОРУЧНИКА

Відбулася презентація першої в Україні МВА програми “Управління фінансами сталого розвитку”.02 Травня 2024р.

✅ 30 квітня у пресцентрі Укрінформу відбулася презентація першої в Україні МВА програми “Управління фінансами сталого розвитку”.
🗣️ Дмитро Лук’яненко, в.о. ректора Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, зауважив: “Світ наразі знаходиться в дуже динамічному стані, коли потрібно швидко реагувати на всі виклики, зокрема і готувати нове покоління професіоналів. Завдяки згуртованості та синергії зусиль потужної експертної команди вдалося створити дійсно унікальну освітню програму. Це той приклад, коли університет тісно співпрацює з різними стейкхолдерами аби успішно впровадити всі важливі компетентності, що необхідні на сучасному ринку праці”. Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана
🗣️ Alina Sokolenko - голова та членкиня Наглядової ради Асоціації експертів зі сталого розвитку, поділилася думкою: “Зважаючи на досвід взаємодії як з бізнесом, так і з міжнародними банками розвитку, всі зіштовхуються з однією проблемою - це потенціал та кваліфікація персоналу. Ці фактори сприяли розвитку ідеї створення освітньої програми, яка допомогла б підвищити експертизу в управлінні фінансами сталого розвитку. Крім того, дана програма охоплює міжнародну складову, оскільки Україна є європейською державою, яка має всі можливості розкрити свій потенціал та виходити на якісний міжнародний рівень”.
🗣️ В свою чергу, Oleksandra Gumenna - керівниця International Sustainability Academy, зазначила, що дана освітня програма буде максимально практичною та професійною, оскільки до неї задіяні експерти з різних сфер сталого розвитку, викладачі з великим досвідом в Україні та закордоном.
Серед інших спікерів:
🗣️Олексій Савін, директор департаменту сталого розвитку, УКРГАЗБАНК
🗣️Олександр Сущенко, науковий співробітник Центру дослідження довкілля імені Гельмгольца
🗣️ Ольга Якименко, експертка з кліматичних фінансів IFC
Модератор заходу - Денис Гризоглазов, директор Навчально-наукового інституту бізнес-освіти імені Анатолія Поручника КНЕУ імені Вадима Гетьмана, к.е.н., доцент
Вдячні колегам та партнерам за плідну співпрацю в розробці першої магістерської програми з сталих фінансів в Україні!