Навчально-науковий інститут бізнес-освіти імені Анатолія ПОРУЧНИКА

Відбулась зустріч із професоркою Економічного університету в Катовіце Євою Дзівок на тему: “Climate Risk in Modern Business”23 Лютого 2024р.

     20 лютого  відбувся цікавий захід  - зустріч із професоркою Економічного університету в Катовіце  Євою Дзівок на тему:  “Climate Risk in Modern Business”. Єва Дзівок , яка є експерткою в оцінюванні і управлінні екологічними ризиками,  докторкою філософії, завідувачкою кафедри прикладної математики, директоркою магістерської програми «Кількісні методи управління активами та ризиками» ARIMA, поділилась зі слухачами результатами проведених досліджень в галузі потенційних екологічних ризиків, інструментів їх оцінювання та механізмів впливу.

     Зустріч проходила в рамках проєкту кафедри менеджменту: «Практикум від професіоналів», ініційованого для здобувачів  магістерських програм: «Бізнес-адміністрування (універсальна)», «Бізнес-адміністрування у сфері охорони здоров’я». До зустрічі були запрошені здобувачі магістерських програм «Бізнес- економіка і дата-аналітика», «Маркетинговий менеджмент»,які зацікавлені у даній проблематиці, розвиваючи її у власних дослідженнях.

     Зустріч проводилась  англійською мовою, що стало також ще одним кроком до удосконалення компетенцій спілкування діловою англійською для усіх учасників заходу. Вдячність гаранту МВА програми професору кафедри Людмилі Батенко за організацію і модерування даного заходу!