КНЕУ долучився до освітнього проєкту «Ukraine Global Faculty»01 Березня 2023р.

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (КНЕУ) долучився до освітнього проєкту «Ukraine Global Faculty» (UGF), що реалізується благодійним фондом «K.FUND» за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою підвищення інклюзивності освітніх послуг та ефективного залучення і включення до освітнього процесу всіх його учасників. Координатор проєку UGF від КНЕУ – д.е.н., професор кафедри міжнародної торгівлі і маркетингу Ольга Яценко.

Організатори проєкту Ukraine Global Faculty запрошуютьвсіх зацікавлених долучитися до лекцій закордонних професорів з провідних університетів світу, топ-експертів та підприємців, що читатимуть лекції онлайн для української аудиторії.

🔸100% онлайн формат;

🔸доступ до архіву лекцій 24/7;

🔸контент англійською з синхронним перекладом на українську;

🔸широкий набір тем: від ІТ та інженерії до економіки та підприємництва;

🔸спікери світового масштабу, які підтримують Україну та українців;

🔸можливість задати питання лектору та знайти колег за інтересами;

🔸сертифікати про участь (можуть зараховуватись при підвищенні кваліфікації);

🔸безкоштовний доступ для всіх учасників.

Більше інформації про цю ініціативу ви зможете знайти за покликанням