Інститут бізнес-освіти

Центр "Інтенсив" - додаткове вивчення іноземних мов

Інформація для студентів 1 курсу заочної форми навчання

 щодо додаткового вивчення іноземних мов в центрі «Інтенсив»:

Шановні студенти!

Заняття на курсах додаткового вивчення іноземних мов розпочинаються 20 листопада 2017 р.,

та будуть проводитися згідно  встановленого розкладу занять.

В розкладі занять можливі зміни. Слідкуйте за інформацією на сайті.

Телефон для довідок: 205-54-07 (03) - центр "Інтенсив"

 

Розклад занять для груп додаткового вивчення іноземних мов Інституту бізнес-освіти КНЕУ

на 2017-2018 навчальний рік

* один рівень навчання передбачає 30 академічних годин занять та  фінальне тестування

*на наступний рівень будуть переведені студенти, які успішно пройшли фінальне тестування

Місце проведення занять: Центр вивчення іноземних мов «Інтенсив»,

вул.Мельникова, 81 (5 корпус КНЕУ, 5 поверх)

групи

Мова

Рівень

володіння

мовою

Склад групи / ПІБ студентів

Викладач

Розклад

 

Аудиторія

1.

Англійська

0-0+

1.Гурєєв Олег Олексійович

2.Кишенчук Олександр Володимирович

3.Краснощоков Олександр Анатолійович

4.Орищин Олександр Миколайович

5. Станіславова Наталя Миколаївна

6.Хименець Денис Васильович

7.Чоповська Наталія Миколаївна

8. Шаповал Дмитро Володимирович

 

Ніколаєва І.В.

 

Понeділок – 19:00 – 20:20

Середа  - 19:00– 20:20

Перше заняття 20.11.17

 

 

№ 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Англійська

А1.1

1.Бєлих Дар’я Олександрівна

2.Гришина Ірина Раджанівна

3.Іванченко Юрій рійович Ю

4.Ігнатуша Елісон-Ірина

5. Кирилюк Володимир Анатолійович

6.Колокольний Максим Миколайович

7.Кучмін Володимир Миколайович

8. Сироїд Галина Миколаївна

9. Хрищенюк Олена Володимирівна

10.Канарський Володимир Сергійович

Король О.Ю.

 

Понеділок - 19:00 – 20:20

Середа – 19:00 – 20:20

Перше заняття 22.11.17

 

№ 19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Англійська

А1.2

1.Агафонов В’ячеслав Миколайович

2.Галай Тетяна Олександрівна

3.Гладка Олена Миколаївна

4.Зікрата Аліна Валеріївна

5.Кіяниця Олександр Леонідович

6.Конончук Сергій Степанович

7.Мойсєєнко Наталія Миколаївна

8.Нижник Анна Олександрівна

9.Ренкас Вікторія Юріївна

10.Тимофєєв Михайло Віталійович

 

Овчіннікова О.Г.

 

Понеділок – 19:00 – 20:20

Середа – 19:00 – 20:20

Перше заняття  20.11.17

 

 

№ 17

4.

Англійська

А1.1-А1.2

1.Бабійчук Даніїл Олександрович

2.Бабійчук Євген Олександрович

3.Караджаян Артем Каренович

Бобер Н.М.

 

Вівторок - 19:30 – 21:30

Субота – 9:00 - 11.00

Перше заняття 21.11.17

№ 21

 

 

5.

Англійська

А2.1

1.Дєдух Юлія Сергіївна

2.Котовська Тетяна Анатоліївна

3.Кулик Оксана Андріївна

4.Матвійчук Галина Вікторівна

5.Маріогло Федір Валентинович

6.Старенька Валерія Валеріївна

7. Тимцясь Сергій Володимирович

8.Шевченко Аліна Василіївна

 

Мендрух Ю.М.

 

Вівторок - 18:30 - 20:30

Четвер - 18:30 - 20:30

Перше заняття - 21.11.17

 

№ 6

 

 

 

 

 

 

6.

Англійська

А2.2

1.Гурєєв Олексій Олегович

2.Ігнатов Теодор Тодорович

3.Камак Юлія Костовна

4.Кльосова Ксенія Геннадіївна

5.Лисенко Тетяна Петрівна

6.Посмітна Інга Вікторівна

7.Ременюк Яна Миколаївна

8.Сидоренко Іван Афанасійович

9.Чирик Катерина Петрівна

Балесіна І.В.

 

Понеділок – 19:00 – 20:20

П’ятниця  - 18:30 – 19:50

Перше заняття  20.11.17

 

 

№ 6

7.

Англійська

А2.2

1.Колесник Олена Вікторівна

2.Паливода Любов Василівна

3.Стеценко Юліана Едуардівна

4.Стрижак Інна Іванівна

5.Шоп Світлана Валеріївна

Бобер Н.М.

 

Середа – 19:00 – 21:00

Субота – 11:00 – 13:00

Перше заняття 22.11.17

 

№ 21

8.

Німецька

0-0+

1.Вартанян Катерина Юріївна

2.Дорощук Марія Захарівна

3.Яковенко Марина Василівна

4.Яснюк Євгенія Владиславівна

Міхіденко К.О.

 

Субота – 10:00 – 11:20

Перше заняття 25.11.17

 

№ 11

9.

Німецька

А1.1

1.Баланін Владислав Віталійович

2.Зоріна Марія Олексіївна

3.Прохорова Ганна Василівна

4.Щур Євген Андрійович

Міхіденко К.О.

Субота 11.30-12.50

Перше заняття  25.11 17

 

№ 11

 

10.

Французька

0

1.Бондаренко Олександра Валеріївна

2.Кривутенко Ірина Сергіївна

3.Шевченко Маргарита Сергіївна

4.Шиманська Юлія Сергіївна

Плахотнюк Н.А.

 

 

Субота – 10:00 - 12-00

Перше заняття 25.11.17

 

№ 10

 

 

 

11.

Російська

мова

як іноземна

0

1.Вакар Ахмед

2.Машаал Хашмі

Жогіна І.В.

 

 

Вівторок - 12:30 – 13:50

П’ятниця -  12:30 – 13:50

Перше заняття 28.11.17

 

№ 3

 

 

12.

Італійська

0, А1.2

 

1.Борецька-Сілко Ірина Юріївна

2.Кудрявцева Анастасія Володимирівна

3.Лановська Дар’я Василівна

4.Орел Олександра Василівна

Фірсова А.М.

 

 

Понеділок – 19:00 – 20:20

Середа – 19:00 – 20:20

Перше заняття  20.11.17 

про початок занять буде повідомлено додатково, 

(викладач хворіє)

 

 

№ 8

 

 

 

13.

Іспанська

0

1.Миронченко Дмитро Юрійович

2.Фалей Дар’я Володимирівна

Васильєва Т.О.

 

Вівторок – 19:00 – 20:20

Субота - 10:00 – 11:20

Перше заняття 21.11.17

№ аудиторії буде визначено в перший день занять

 

Остання редакція: 19.11.17