Навчально-науковий інститут бізнес-освіти імені Анатолія ПОРУЧНИКА

Інноваційно-комунікаційні техніки потоку на програмі МБА у галузі охорони здоров’я

 

В рамках реалізації вибіркової навчальної дисципліни «Комунікації у сфері охорони здоров’я», яку обрали студенти, під час зимової навчальної сесії в грудні 2021р. пройшов майстер-клас із сертифікованим професійним тренером Канадської школи Мілтона Еріксона І. Панасюк. Зустріч відбулася в онлайн режимі. Тренер І. Панасюк є ученицею знаної в світі бізнес-тренера Мерлін Аткінсон, яка входить в топ-10 найкращих бізнес-тренерів, психологів світу. Саме М. Аткінсон заснувала канадську школу  «Еріксон коучинг Інт.» та є її Президентом. Багато років займалась розробкою навчальних програм з підготовки бізнес-тренерів, переважна більшість яких були акредитовані Міжнародною федерацією бізнес-тренерів (ICF). В середині 1990-х років сформувала навчальну програму для бізнес-тренерів, яка отримала визнання у великих компаніях, таких, як SAP, «Мерседес-Бенц», «Америкен Експрес», Канада пост, Оксідентал Петролеумта інш. За допомогою проведеного майстер-класу тренером-коучем І. Панасюк студенти магістерської програми МБА у галузі охорони здоров’я змогли долучитись до надбання та сучасних практик визнаних у світі бізнес-шкіл.

Основна увага майстер-класу була зосереджена на застосуванні ефективних коучингових технік, технік володіння та створення рапорта, техніками комунікаційного потоку, використання особливостей триєдиного мозку для визначення комунікаційних особливостей людини. Студенти познайомились із практиками вербальних інтонацій для побудови ефективних комунікацій в організаціях. Закріплення практичних навичок та компетенцій базувалось на використанні системи VAС як основи комунікацій, що дозволяє поділити персонал на візуалів, аудіалів, кінестетів.

Змістовний навчальний матеріал майстер-класу розширив спеціальні компетенції  навчальної дисципліни «Комунікації у сфері охорони здоров’я» та поглибив програмні результати навчання студентів

Підготувала Москалюк Н.П.

Остання редакція: 24.12.21