Навчально-науковий інститут бізнес-освіти імені Анатолія ПОРУЧНИКА

Випуск МБА енергетики

Перший випуск магістрів програми МБА у сфері енергетики

У 2021 році Інститут бізнес-освіти вперше випустив магістрів  спеціалізованої  програми МБА у сфері енергетики.  Урочисте вручення дипломів проходило на підприємстві корпоративного партнера ПрАТ «Укргідроенерго». Це стало яскравою подією в житті топ-менеджерів енергетиків, які навчались на програмі. Показовою  була велика кількість співробітників компанії, які прийшли привітати своїх колег  та послухати виступи науковців  КНЕУ.  Директор Інституту Анатолій Поручник зазначив  що дана подія збігається в часі із 30-річчям Незалежності  України, що є показовим, оскільки наша бізнес-школа стояла у витоків підготовки необхідних  фахівців для ринкової системи. Відкриття енергетичного ринку сформувало попит на підготовку нової генерації управлінців енергетиків, випуск яких й здійснив Інститут бізнес-освіти. Основними побажаннями енергетикам було:

  • Використовувати в своїй роботі здобутий інтелектуальний ресурс та нові конкурентні позиції в енергетичній сфері;
  • в умовах посилення інтеграції займатися глобальними проблемами., неухильно слідувати сучасним тенденціям розвитку континентального і глобального енергетичних комплексів;
  • в умовах кліматичних змін та екологічних проблем, які є най загрозливішими для суспільства, формувати збалансовану екосистему та орієнтуватися на кращі світові практики, особливо скандинавських країн та Швейцарії.

Особлива подяка була висловлена заступнику генерального директора Богдану Сухецькому, який особистим прикладом продемонстрував   важливість навчання в умовах  реформування енергетичної  галузі країни.

Краєвиди Київського моря та гідроелектростанції додали яскравості даним урочистостям.

Вітаємо всіх магістрів управлінців-енергетиків і бажаємо нових творчих звершень, перемог та міцного здоров’я!!!

 

Підготувала  Москалюк Н.П.

Остання редакція: 07.12.21