Відбулась онлайн-лекція із запрошеними фахівцями "Менеджмент інвестиційних проєктів"16 Лютого 2023р.

Відбулась чергова онлайн-лекція із запрошеними фахівцями ринку інвестиційний послуг в рамках предмету "Менеджмент інвестиційних проєктів". До участі були запрошені студенти третього і четвертого курсу ОПП " Інвестиційний менеджмент" і ОПП "Корпоративні фінанси", а також магістри Навчально-наукового інституту бізнес-освіти Анатолія Поручника ОПП "Фінансовий менеджмент і контролінг у бізнесі".

Спікером заходу був інвестиційний аналітик компанії  "Pro Capital Investment" https://invest.pro-capital.ua/ua/ - Сергій Бороденко.
Виступ був спрямований на розкриття важливості та особливостей формування фінансової моделі інвестиційного проєкту. Під час лекції було розглянуто такі питання:
1. Характеристики інвестора та огляд ринку, зокрема стиль спілкування з інвестором, інструменти спілкування з інвестором, загальна характеристика ринку.
2. Цілі формування фінансової моделі: визначення вартості проєкту (доходи, витрати, бюджет).
3. Елементи фінансового моделювання та бізнес-планування.
4. Інформація необхідна для якісної побудови фінансової моделі: ринок (продаж), виробництво (витрати), бюджет інвестицій (ціна капіталу).
5. Основні блоки фінансової моделі: вхідні параметри, джерела фінансування, проміжні розрахунки, первинна звітність, аналітичний блок, інвестиційний блок.
6. Резюме проекту: концепція проекту, місцезнаходження, графік реалізації проекта, бюджет проекта, прибутковість, інвестиційна привабливість проекту.
Слухачі активно долучились до спілкування у форматі питання-відповіді.
Дякуємо Бороденко Сергію за високопрофесійне надання матеріалу та бажання ділитись знаннями з майбутніми фахівцями!

Організатор заходу: доцент кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Юркевич Оксана.