Інститут бізнес-освіти
(друга вища освіта)

МБА в агробізнесі

Відкрито набір на нову програму «Бізнес- адміністрування (МБА) в агробізнесі»

 Місія програми:

Підготовка висококваліфікованих фахівців з менеджменту та адміністрування в агробізнесі, а також формування ірозвиток компетенцій та професійних навичок менеджерів з управління агробізнесом, виробничих та функціональних підрозділів національнихіміжнароднихбізнес-структурсфериагробізнесу.

 Конкурентні переваги програми:

  • Універсальність та адаптивність діяльності у сфері управління агробізнесом.
  • Відповідність вимогам національного і міжнародного бізнес-середовища у сфері агробізнесу.
  • Практична спрямованість і налаштованість на управління процесами в агробізнесі,генерування підприємницьких ідей на основі етичних міркувань та соціальної відповідальності.
  • Провідні вітчизняні та зарубіжні тренери з досвідом навчання та роботи за кордоном.
  • Інноваційність, інтегрована система знань і навичок, орієнтованість на розвиток лідерських здібностей.
  • Навчальний план базується на американсько-канадських та англійських модельних бізнес-школах. Сьогодні наш міжнародний партнер - Лондонська школа бізнесу та фінансів (LSBF), Великобританія. Випускники програми отримують диплом магістра бізнес-адміністрування та Сертифікат міжнародної бізнес-школи Великобританії – Лондонської школи бізнесу та фінансів.
  • Інтерактивні лекції та тренінг-курси, що проводяться відомими практиками від українських та міжнародних компаній.

 Працевлаштування у вітчизняних та зарубіжних компаніяхсфери агробізнесу, органах державного управління, громадських організаціях, міжнародних організаціях на посадах топ-менеджерів, фахівців-аналітиків, керівників малого та середнього бізнесу, керівників функціональних підрозділів національних та міжнародних бізнес-структур у сфері агробізнесу; керівників проектів та програм у сфері агробізнесу; спеціалістів з інформаційних систем та інноваційного менеджменту; спеціалістів з ризик - менеджменту.

Вартість навчання 35 тис. грн., термін навчання - 1 рік 9 місяців.

Подача заяв та документів для осіб з дипломами спеціаліста та магістра(без складання ЗНО з іноземної мови)- І етап:  15 липня – 27 вересня 2021р.; ІІ етап: 01 жовтня  - 26 листопада 2021р.

Адреса: м. Київ, вул.Юрія Іллєнка 81 (колишня вул.Мельникова),Інститут бізнес-освіти КНЕУ.  Детальнішаінформація за тел. 205-54-80(74,75), 098-511-24-03.

Остання редакція: 19.07.21