Навчально-науковий інститут бізнес-освіти (друга вища освіта)

СПИСКИ абітурієнтів, які успішно склали фаховий іспит та співбесіду20 Вересня 2022р.

СПИСКИ РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ
до Навчально-наукового інституту бізнес-освіти
ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана»
 
Заочна БАКАЛАВРИ Набір 2022
(2 роки: 01.10.2022 - 30.09.2024)
 
Спеціальність : Право 081
Спеціалізація : Правознавство 6Ю01
 
Бартовщук Євгеній Васильович
Гаврилова Ангеліна Сергіївна
Левицький Євген Йосипович
Нестерук Ганна Анатоліївна
Шийка Володимир Іванович
 
Заочна МАГІСТРИ Набір 2022
(1 рік 9 місяців: 01.10.2022 - 30.06.2024)
 
Спеціальність : Економіка 051
Освітня програма : Бізнес-економіка і дата-аналітика 8Е04
 
Беспаленко Ярослав Артурович
Інкіна Анастасія Євгенівна
Костяний Марк Леонідович
Московець Дмитро Сергійович
Роздайгора Каріна Сергіївна
Скрипченко Олег Миколайович
 
Заочна МАГІСТРИ Набір 2022
(1 рік 9 місяців: 01.10.2022 - 30.06.2024)
 
Спеціальність : Психологія 053
Освітня програма : Практична психологія 8У01
 
Абдураман Джулія Айдерівна
Алиджи Ольга Ігорівна
Бандурко Анна Олександрівна
Бодак Ольга Олександрівна
Брусліновська Олександра Миколаївна
Галицька Дарина Миколаївна
Доренко Анастасія Леонідівна
Клановець Анастасія Вікторівна
Ковтуненко Олександра Миколаївна
Коляденко Ірина Володимирівна
Курява Анастасія Вікторівна
Назарова Марія Юріївна
Никончук Тетяна Миколаївна
Олійник Таїса Олександрівна
Рудковська Валентина Миколаївна
Свідерська Юлія Юріївна
Теплюк Павло Євгенович
Тимченко Ганна Володимирівна
Тітаренко Валерія Володимирівна
Толмачова Ірина Вікторівна
Трибрат Катерина Олександрівна
Щемур Вікторія Юріївна
Яковенко Антоніна Олександрівна
 
Заочна МАГІСТРИ Набір 2022
(1 рік 4 місяці: 01.10.2022 - 31.01.2024)
 
Спеціальність : Публічне управління та адміністрування 281
Освітня програма : Державна політика та публічне управління 8Е10
 
Войнорович Аліса Олександрівна
Дзюба Андрій Васильович
Калашнікова Лілія Давидівна
Клімова Юлія Дмитрівна
Лизунова Анна Дмитрівна
Миколайчук Юлія Ігорівна
Цегельна Лілія Олександрівна
 
Заочна МАГІСТРИ Набір 2022
(1 рік 9 місяців: 01.10.2022 - 30.06.2024)
 
Спеціальність : Право 081
Освітня програма : Правове регулювання економіки 8Ю04
 
Артеменко Тетяна Анатоліївна
Кириленко Тетяна Валентинівна
Колотій Дмитро Андрійович
Кононов Ілля Русланович
Марченко Юлія Вікторівна
Мельник Юлія Вікторівна
Науменко Діана Миколаївна
Павлишина Вікторія Ігорівна
Тесленко Дмитро Олегович
Хобта Кирил Русланович
Шилін Арсеній Артурович
Штука Ангеліна Юріївна
 
Заочна МАГІСТРИ Набір 2022
(1 рік 9 місяців: 01.10.2022 - 30.06.2024)
 
Спеціальність : Облік і оподаткування 071
Освітня програма : Облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю 8О 01
 
Парнюк Юлія Петрівна
Солошенко Світлана Григорівна
Титарчук Олеся Віталіївна
 
Заочна МАГІСТРИ Набір 2022
(1 рік 9 місяців: 01.10.2022 - 30.06.2024)
 
Спеціальність : Фінанси, банківська справа та страхування 072
Освітня програма : Фінансовий менеджмент і контролінг у бізнесі 8Ф02
 
Арістова Ірина Валентинівна
Краснова Руслана Вадимівна
Коробенко Дар`я Сергіївна
 
Заочна МАГІСТРИ Набір 2022
(1 рік 9 місяців: 01.10.2022 - 30.06.2024)
 
Спеціальність : Фінанси, банківська справа та страхування 072
Освітня програма : Банківський та страховий ризик-менеджмент 8Ф03
 
Кузьмич Аліна Олександрівна
Заочна МАГІСТРИ Набір 2022
(1 рік 9 місяців: 01.10.2022 - 30.06.2024)
 
Спеціальність : Менеджмент 073
 
Освітня програма : Бізнес-адміністрування (універсальна) - укр. 8М10
 
Балацький Олександр Ігорович
Буряк Олександр Володимирович
Дмитриченко Ольга Михайлівна
Забродіна Катерина Леонідівна
Зарубайко Петро Іванович
Коробенко Дар`я Сергіївна
Кулаківська Анастасія Олегівна
Никитюк Олег Валерійович
Новікова Катерина Олександрівна
Пєшков Микита Петрович
Сухенко Костянтин Вікторович
Тесленко Дмитро Олегович
Трушкіна Анна Дмитрівна
Харенко Ольга Миколаївна
 
Заочна МАГІСТРИ Набір 2022
(1 рік 9 місяців: 01.10.2022 - 30.06.2024)
 
Спеціальність : Менеджмент 073
Освітня програма : Бізнес-адміністрування (універсальна) – англомовна 8М10і
 
Ващенко Олександр Валерійович
Длугач Дмитро Олександрович
Коробенко Дар`я Сергіївна
Пилипчук Надія Андріївна
 
Заочна МАГІСТРИ Набір 2022
(1 рік 9 місяців: 01.10.2022 - 30.06.2024)
 
Спеціальність : Менеджмент 073
Освітня програма : Бізнес-адміністрування у галузі охорони здоров’я 8Е06
 
Горбач Анна Олександрівна
Гургенідзе Наталія Сергіївна
Данкевич Наталія Володимирівна
Омельчук Борис Вікторович
Юречко Марія Богданівна
 
Заочна МАГІСТРИ Набір 2022
(1 рік 9 місяців: 01.10.2022 - 30.06.2024)
 
Спеціальність : Менеджмент 073
Освітня програма : Менеджмент персоналу у бізнесі 8У06
 
Кулаківська Анастасія Олегівна
Талалай Діана Павлівна
Щербак Катерина Вадимівна
 
Заочна МАГІСТРИ Набір 2022
(1 рік 9 місяців: 01.10.2022 - 30.06.2024)
 
Спеціальність : Менеджмент 073
Освітня програма : Управління міжнародним бізнесом 8М05
 
Сухолєнцева Єлизавета Олексіївна
 
Заочна МАГІСТРИ Набір 2022
(1 рік 9 місяців: 01.10.2022 - 30.06.2024)
 
Спеціальність : Маркетинг 075
Освітня програма : Маркетинговий менеджмент 8Р01
 
Гололобова Аліса Андріївна
Григор’єва Ксенія Романівна
Грицюк Наталія Михайлівна
Канюка Неоніла Миколаївна
Комар Марія Андріївна
Сомик Тетяна Сергіївна
Федорук Алеся Андріївна
Щербак Катерина Вадимівна