Навчально-науковий інститут бізнес-освіти (друга вища освіта)

Спеціальна сесія МКТ- МТНК17 Вересня 2022р.

Шановні абітурієнти! 
Міністерство освіти і науки України інформує, що вступники, які не змогли зареєструватися для участі в основній сесії МТНК/МКТ, матимуть змогу  зареєструватися 19 вересня для участі в спеціальній сесії МТНК/МКТ, що запланована на 29 вересня – 3 жовтня.
 
 🔥Вступники, які не були зареєстровані для участі в основній сесії МКТ/МТНК, мають звернутися 19 вересня до 18:00 до приймальної комісії ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана», надіславши на електронну адресу vstup2022@kneu.edu.ua скановані копії (фотокопії) наступних документів
✍️заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка
✍️документ, що посвідчує особу
✍️облікова картка платника податків про присвоєння ідентифікаційного номера
При заповненні заяви-анкети зверніть увагу на місцезнаходження пунктів тестування для спеціальної сесії, та оберіть місто, де буде зручно скласти тест.
 
‼️У темі листа необхідно обов’язково зазначити ПІП вступника. В тексті листа обов’язково зазначити прізвище, ім’я, по-батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності).
☝️Приймальна комісія університету здійснює реєстрацію вступників та оформлення екзаменаційного листка. Копія екзаменаційного листка та реєстраційної картки відправляється вступнику на електронну адресу. Вступник має перевірити інформацію, зазначену у надісланому екзаменаційному листку.
✅Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на сторінці Українського центру оцінювання якості освіти створюється «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.
 
☝️Офіційне оголошення результатів спеціальної сесії здійснюється шляхом їх розміщення на сторінках кабінету вступників не пізніше 6 жовтня. У разі успішного складання тестування можна подати документи на навчання до магістратури.