Майстер-клас на англомовній МБА07 Жовтня 2019р.

Майстер-клас на англомовній МБА

30 вересня відбулась зустріч та проведено майстер-клас магістрантів англомовної програми “Business administration” з представниками патентно-юридичної агенції «Дубинський і Ошарова».

Директор із маркетингу Оксана Сосиденко ознайомила з історією та перевагами компанії. Компанія, яка з 1993 року працює на вітчизняному ринку, де займає унікальну нішу бутика з питань інтелектуальної власності, входить до «золотої групи» юридичних фірм у галузі права інтелектуальної власності за версією довідника "World Trademark Review 1000" та є переможцем за рядом ринкових рейтингів.

Адвокат Анастасія Казанкінаокреслила шляхи попередження проблемних ситуацій при управлінні інтелектуальною власністю та зупинилась на особливостях судової практики останніх років щодо об’єктів права інтелектуальної власності.

Висловлюємо подяку нашим гостям за цікаве змістовне спілкування та сподіваємось, що така зустріч спрятиме підвищенню якості управління інтелектуальною власністю в компаніях студентів та випускників Інституту бізнес-освіти.

ПідготувавІльницький Д.О.