Урочисте вручення дипломів магістрам-201310 Листопада 2013р.

2 листопада 2013 року в Центрі культури і мистецтв КНЕУ відбулась урочиста  подія - вручення дипломів магістрів випускникам Центру магістерської підготовки.

Близько 400 випускників КНЕУ поповнили лави вітчизняної бізнес-еліти.

Урочисте зібрання відкрив директор ЦМП проф. Поручник А.М.,  який від імені керівництва університету,  особисто ректора - академіка Павленка А.Ф., дирекції ЦМП та професорсько-викладацького складу привітав випускників з успішним завершенням навчання та отриманням дипломів магістрів Київського національного економічного університету.

Зі словами привітання також звернулися до випускників:

• проректор університету з науково-педагогічної роботи проф. Олексюк О,І.
  • керівник магістерської програми «Бізнес-адміністрування» проф. Панченко Є.Г.
  • керівник  програми «Менеджмент підприємницької діяльності» проф. Швиданенко Г.О.
  • заступник завідувача кафедри правового регулювання економіки доцент Фукс Н.А.

Отримавши дипломи магістрів, випускники ЦМП 2013 року, натхненні  настановами директора Центру магістерської підготовки, висловили щиру подяку: ректорату університету, керівникам магістерських програм, професорам і викладачам, співробітникам ЦМП та всіх служб університету, які протягом всіх років навчання створювали комфортні умови для високопродуктивного навчання та надавали можливість отримати освіту європейського зразка.

« В житті кожної людини є моменти, коли вона відчуває потребу щодо якісних змін, - зазначив  Сидоров Олександр - випускник програми “Міжнародний фінансовий менджмент”, - кажуть, якщо хочеш змінити світ, то починати треба перш за все із себе. А найкращий крок в цьому напрямку – здобуття знань, освіти. Тому всі ми зустрілись в цьому житті і в цій залі. Я вітаю керівництво і співробітників Центру магістерської підготовки, професорсько-викладацький склад Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана з цим святом - святом випуску, а всіх випускників вітаю з хорошою інвестицією – інвестицією в свої знання!»

«До Центру магістерської підготовки КНЕУ вступали ті люди, які виважено підійшли до вибору другої вищої освіти, ретельно обирали ВНЗ для навчання, це люди, які прагнуть більшого  і не задовольняються посереднім, - продовжила продовжила привітання випускниця програми «Банківський менеджмент»  Тетяна Мисів, -  тому бажаю всім випускникам, щоб отриманий диплом магістра став  не просто документом про вищу освіту, а ключиком, який відчинятиме будь-які двері на шляху до професійної мети. І я впевнена, що дуже скоро до почесного списку "Ними  пишається університет" будуть внесені імена сьогоднішніх випускників. А за досягнуті  успіхи я дякую керівництву Центру магістерської підготовки, професорсько-викладацькому складу, координаторам магістерських програм та всім тим, хто допомагав нам у нашому навчанні, хто створив для нас чудову можливість отримати гідну освіту".

Ми щиро вітаємо наших випускників і бажаємо успішно втілити отримані в університеті знання в своїй професійній діяльності !

Матеріал підготувала Ірина Кулага,

заступник директора ЦМП, доцент