Перше місце у рейтингу підготовки бізнес-фахівців14 Травня 2013р.

В оприлюдненому рейтингу вищих навчальних закладів України "Компас-2013",  який відображає уподобання й задоволеність освітою з боку випускників і роботодавців, КНЕУ стабільно тримається на третьому місці (50 балів). Перше місце загального рейтингу займає Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" (98 балів). На другій сходинці – Київський національний університет імені Тараса Шевченка (65 балів).

Однак, для визначення найсильніших ВНЗ із підготовки фахівців окремих спеціальностей було складено окремі рейтинги ВНЗ за напрямками підготовки: бізнес-економічних спеціальностей (205 ВНЗ); юридичних спеціальностей (96 ВНЗ); інженерно-технічних спеціальностей (109 ВНЗ); інформаційних технологій (109 ВНЗ); архітектурно-будівельних спеціальностей (38 ВНЗ).

За результатами проведених опитувань, перше місце за підготовкою фахівців бізнес-економічних спеціальностей отримав Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.

Повний рейтинг вузів України "Компас-2013" за напрямами та регіонами дивіться на сайті http://bestuniversities.com.ua/ru.