Урочисте вручення дипломів випускникам ЦМП-201216 Жовтня 2012р.

ДИПЛОМ МАГІСТРА – ЦЕ ДИПЛОМ ВЕЛИКИХ ЩАНСІВ І МОЖЛИВОСТЕЙ

3 листопада 2012 року в Центрі культури і мистецтв КНЕУ відбулась урочиста  подія - вручення дипломів магістрів випускникам Центру магістерської підготовки. Понад 450 випускників КНЕУ поповнили лави вітчизняної бізнес-еліти.

На урочистому зібранні були присутні керівники магістерських програм, завідувачі кафедр та декани факультетів КНЕУ. Зі словами привітання виступили керівники магістерських програм - професор Поддєрьогін А.М  та  професор Бондар М.І., заступник завідувача кафедри правового регулювання економіки – доцент Фукс Н.А.

Урочисте зібрання відкрив директор ЦМП проф. Поручник А.М.,  який від імені керівництва університету,  особисто ректора - академіка Павленка А.Ф., дирекції ЦМП та професорсько-викладацького складу привітав випускників з успішним завершенням навчання та отриманням дипломів магістрів Київського національного економічного університету.

Традиційною стала настанова, яку щорічно отримують випускники з вуст директора Центру. «Ми виконали свою місію, – зазначив директор ЦМП, – навчили вас інноваційному мисленню, новаторським підходам до розв`язання управлінських, соціальних та економічних проблем. Захист дипломних робіт засвідчив високий професіоналізм та вашу суспільну зрілість. Але, отриманий вами диплом магістра, - це лише символ знань, який потрібно наповнювати своїми щоденними звитягами в труді.  Тож наша настанова вам – втілити отримані в університеті знання в практику! Активно включайтесь у всі суспільні процеси країни. Ваш інтелектуально-професійний ресурс дозволяє себе успішно реалізувати в будь-якій із цих сфер!»

Директор Центру закликав випускників  бути патріотами своєї країни, непохитно захищати національну ідею та національні інтереси, розбудовувати національний капітал, примножувати національне багатство.

Отримавши дипломи магістрів, випускники ЦМП 2012 року, натхненні  настановами директора Центру магістерської підготовки, висловили щиру подяку: ректорату університету, керівникам магістерських програм, професорам і викладачам, співробітникам ЦМП та всіх служб університету, які протягом всіх років навчання створювали комфортні умови для високопродуктивного навчання та надавали можливість отримати освіту європейського зразка.    Від імені випускників зі  словами глибокої вдячності за отримані знання та здобуті навички виступили випускниця  програми «Управління міжнародним бізнесом» Приміська Оксана  та випускниця програми «Бізнес адміністрування» Левківська Оксана.

Ми щиро вітаємо наших випускників і бажаємо успішно втілити отримані в університеті знання в своїй професійній діяльності.

Ірина Кулага,

заступник директора ЦМП, доцент