Інститут бізнес-освіти - 20 років лідерства!13 Листопада 2014р.

Своє 20-річчя Інститут бізнес-освіти, який був заснований у 1994 році як Центр магістерської підготовки, відзнаменував  урочистими заходом  із врученням дипломів магістрів своїм випускникам. Ця святкова подія відбулась 1 листопада 201року в Центрі культури і мистецтв КНЕУ. Понад 300 випускників КНЕУ поповнили лави вітчизняної бізнес-еліти.

Урочисте зібрання відкрив директор Інституту бізнес-освіти проф. Поручник А.М.,  який від імені керівництва університету,  особисто ректора - академіка Павленка А.Ф., дирекції ІБО та професорсько-викладацького складу привітав випускників з успішним завершенням навчання та отриманням дипломів магістрів Київського національного економічного університету, а співробітників та викладацький корпус із знаменною датою – 20-річчям Інституту бізнес-освіти.  За двадцять років своєї плідної роботи Інститут бізнес-освіти випустив понад 11 000 висококваліфікованих фахівців, які успішно працюють в органах державної служби, у сфері бізнесу, фінансів і юриспруденції.

У 2014 році до цієї когорти приєдналося ще понад 300 нових випускників. Звертаючись до них з привітаннями, проф. Поручник А.М. зазначив: «Сьогодні ви набули нової якості – стали дипломованими фахівцями у сфері економіки, менеджменту та права. Ми виконали свою місію – навчили вас інноваційному мисленню, новаторським підходам до розв’язання управлінських, соціальних та економічних проблем. Отримавши високоякісну, сучасну економічну та юридичну освіту, ви стали  найосвіченішою частиною вітчизняного бізнес-корпусу, тому зобов’язані  втілити отримані в університеті знання в практику. Диплом магістра – це диплом найвищого рангу і престижності у всьому світі, це диплом великих шансів і можливостей. Але це лише символ знань, які потрібно стверджувати своїми щоденними звитягами в труді.

Сьогодні перед нашою країною стоять серйозні виклики та важливі задачі, які стосуються сфери політики, економіки, фінансів, соціальної відповідальності бізнесу і кожного громадянина особисто. Активно включайтесь у всі суспільні процеси країни! Ваш інтелектуально-професійний ресурс дозволяє успішно реалізувати себе в будь-якій із цих сфер. Тож набуті вами в магістратурі професійні компетенції мають і повинні бути затребувані суспільством, а вами – ефективно реалізовані. Будьте патріотами своєї країни, непохитно захищайте національну ідею та національні інтереси!»

Зі словами привітання та настановами на майбутнє до випускників  звернулися: керівник магістерської програми «Бізнес-адміністрування» проф. Панченко Є.Г., керівник магістерської програми «Менеджмент підприємницької діяльності» проф. Швиданенко Г.О., заступник завідувача кафедри правового регулювання економіки доцент Фукс Н.А.

Від імені випускників зі словами подяки виступили  Березуцький Ігор - випускник прогами “Менеджмент підприємницької діяльності” та Маковська Олена – випускниця програми “Фінансовий менеджмент”. Вони відзначили, що завдячують досягнутими  успіхами висококваліфікованому професорсько-викладацькому складу і високопродуктивній команді співробітників Інституту бізнес-освіти, які протягом всіх років навчання створювали комфортні умови для якісного навчання та надавали можливість отримати освіту європейського зразка. Випускники зазначили, що навчання в Інституті бізнес-освіти за своїми інноваційними підходами, методиками та технологіями кардинально відрізнялося від їхньої  попередньої освіти. Вони були приємно вражені високоякісним рівнем викладання навчальних дисциплін із включенням практичної компоненти в навчальний процес. Революційною інновацією випускники вважають запровадження контактних занять, тому що це робить навчальний процес гнучким з огляду на місце та час його проведення, вибір матеріалу і доступність до нього, та дозволяє врахувати індивідуальні запити та інтереси студентів. Отримав таку якісну освіту, випускники запевнили, що обов’язково будуть втілювати здобуті знання та навички у свою практичну діяльність.

Ми щиро вітаємо наших випускників і бажаємо успішно втілити отримані в університеті знання в своїй професійній діяльності!  Дякуємо випускникам за теплі слова й високу оцінку нашої праці.

Яскравим підтвердженням високої якості освіти, яка здобувається в стінах Інституту бізнес-освіти є висока нагорода «3 PALMES excellent business school», яку вже котрий рік поспіль отримує КНЕУ саме за досягнення в бізнес-освіті.  Ще одна така нагорода за Міжнародним рейтингом університетів та бізнес-шкіл EDUNIVERSAL була присуджена КНЕУ у 2014 році.

Ми щиро вітаємо викладачів і співробітників, а також випускників з 20-річчям Інституту бізнес-освіти і бажаємо плідної праці, успіхів та натхнення!

Для газети "Економіст" матеріал підготувала

Ірина Кулага, заступник директора ІБО, доцент