Другий міжнародний бізнес-форум13 Червня 2014р.

12 червня 2014 року в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбувся Другий міжнародний бізнес-форум «Наука – бізнес – освіта:  стратегічне партнерство».

За традицією, бізнес-форум  відкрив ректор університету академік Павленко Анатолій Федорович. Модератор пленарного засідання перший проректор університету професор Лук`яненко Дмитро Григорович визначив мету і задачі бізнес-форуму, окреслив ключові напрямки стратегічного партнерства в сферах науки, бізнесу і освіти, що знайшли своє відображення також й у виступах представників бізнес-структур. Зокрема, своїми  думками щодо ролі інвестицій бізнесу у безпосередній розвиток молодих фахівцівподілилася директор служби управління персоналом компанії «Nestle» Старостіна Ірина.  Питання взаємодії науки, бізнесу та освіти в підготовці фахівців для економіки України висвітлила генеральний директор Української федерації убезпечення Галина Третьякова, питання, що стосуються підтримкинауки і освіти в контексті співробітництва банку та університету розглянула член правління ПАТ «Піреус Банк» Світлана Черкай.

Напрямки ефективної співпраці дослідницького університету і бізнесу визначив  директор Центру корпоративних зв’язків КНЕУ професор Федорченко А.В. Оскільки вагомим здобутком університету є створення власної бібліотеки  наукової, навчальної та навчально-методичної літератури, на завершення пленарного засідання проректором університету професором Колотом А.М. була презентована книга «Мотиваційний менеджмент». Всі учасники форуму  отримали книгу у подарунок.

По завершенні пленарного засідання бізнес-форум продовжив свою роботу в форматі панельних дискусій за чотирма напрямками: освітні та професійні стандарти підготовки фахівців з економіки та менеджменту,  розвиток персоналу підприємств, інноваційні рішення для бізнесу і разом з бізнесом, соціальна відповідальність бізнесу та університету.

Під час проведення форуму було укладено меморандуми про партнерство бізнес-структур з кафедрами та інститутами, заплановано створення центрів партнерської взаємодії та програм співпраці, а також формування інтерактивної карти партнерства університету та бізнесу.

Матеріал підготувала Кулага Ірина,

заступник директора Інституту бізнес-освіти