Онлайн зустріч з керівниками проектних груп03 Лютого 2022р.

03.02.2022 відбулась онлайн зустріч адміністрації Інституту бізнес- освіти з керівниками проектних груп магістерських програм та програм МБА.

В.о. директора Інституту бізнес-освіти, професор Олена Вадимівна Ткаченко проінформувала керівників проектних груп освітньо-професійних програм магістерського рівня щодо найближчих планів розвитку та функціонування Інституту.

Були розглянуті плановані заходи по підготовці до вступної кампанії 2022 року. Найближчим заходом компанії є участь ІБО у Дні відкритих дверей КНЕУ в березні цього року. Було вирішено провести роботу по оновленню інформації про програми, за якими планується набір здобувачів у 2022 році. Також, обговорили концепцію щодо оперативного інформування про діяльність ІБО в соціальних мережах Facebook, Telegram, сайті КНЕУ.

На зустрічі обрали голову неформальної Ради гарантів. Голової Ради одноголосно обрано шанованого професора, доктора економічних наук Євгена Григоровича Панченко, керівника програми «Бізнес-адміністрування універсальна».

Дякуємо усім учасникам зустрічі за змістовну бесіду та конструктивні пропозиції.

Наступна спільна зустріч запланована на початок березня.