Institute of Business Education

Про ІБО

 

25 років на ринку бізнес-освіти!

Підготовлено магістрів більше ніж всіма

бізнес-школами України!

Понад 15 000 випускників!

Бездоганна репутація!

Міжнародне визнання!

 

Інститут бізнес освіти (ІБО), заснований у 1994 році як Центр магістерської підготовкиі був першою в Україні бізнес-школою європейського типу. За роки  існування довів свою життєздатність, став відомим і популярним, висококонкурентним і престижним у сфері бізнес-освіти, її визнаним лідером. За результатами Міжнародного рейтингу  університетів та бізнес-шкіл EDUNIVERSAL протягом останніх восьми років ІБО КНЕУ щорічно отримує нагороду «3 Palmes of Excellence» як краща бізнес-школа Європи.

Місія Інституту - підготовка високопрофесійних фахівців у галузі економіки, менеджменту і права на основі сучасних навчальних програм, новітніх методик і технологій навчання, що гармонійно поєднують академічну вищу освіту та практичну компоненту й відповідають вимогам світових стандартів.  

Конкурентними перевагами Інституту бізнес-освіти є:

  • диверсифікація навчальних програм: в ІБО діють тридцять спеціалізованих магістерських програм, універсальна програма – МБА, чотири англомовні програми;
  • підготовка спільно з зарубіжними партнерами висококваліфікованих фахівців на магістерських програмах за спеціалізацією "Міжнародна економіка" та «Бізнес-адміністрування»;
  • вивчення іноземних мов за інтенсивними методиками.

За чверть століття   Інститут бізнес-освіти випустив понад 15 000 висококваліфікованих фахівців, які успішно працюють у сфері бізнесу, юридичній та фінансовій сферах, в органах державної служби, обрані до Верховної Ради України,перебувають на дипломатичній роботі, в тому числі в системі ООН.  Випускники інституту отримують диплом державного зразка КНЕУ. Багато випускників захистили докторські та кандидатські дисертації на різних кафедрах університету. Отже, для більшості випускників навчання в Інституті бізнес-освіти забезпечило чудові стартові можливості кар'єрного зростання і відкрило безмежні перспективи змінити своє життя на краще.

Відгуки випускників Інституту бізнес-освіти

 «Вступив до Інституту бізнес-освіти, вже маючи за плечима першу вищу освіту, та отримав можливість провести два цікавих і плідних роки у стінах провідного навчального закладу країни й отримати нові знання, перейняти професійний та науковий досвід у викладачів університету. Тому маю за честь  назвати ще однією своєю «аlma mater» Інститут бізнес-освіти КНЕУ імені Вадима Гетьмана. Висловлюю викладачам слова щирої вдячності за професіоналізм та палке бажання передати знання і поділитися набутим досвідом.  Зі свого боку хочу запевнити, що докладтиму максимум зусиль, щоб отримані знання ефективно застосовувати на благо нашої Батьківщини! З гордістю буду носити високе звання – випускника Інституту бізнес-освіти Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана!» (Олександр Гончаренко, випускник  2017 року).

 «Завдячую  досягнутими  успіхами висококваліфікованому професорсько-викладацькому складу і високопродуктивній команді співробітників Інституту бізнес-освіти, які  протягом всіх років навчання створювали комфортні умови для якісного навчання та надавали можливість отримати освіту європейського зразка. Я приємно вражений високоякісним рівнем викладання навчальних дисциплін із включенням практичної компоненти в навчальний процес. Отримавши таку якісну освіту обов’язково буду втілювати здобуті знання та навички у свою практичну діяльність». (Ігор Березуцький, випускник 2014 року).

«Системний підхід до процесу освіти і відповідно сама організація такої системи полягає в створенні необхідних умов для успішного навчання студентів. Я вважаю, що в Інституті бізнес-освіти такі умови створено на відмінно. Це і просторі світлі аудиторії, сучасна бібліотека, комп’ютерні класи, внутрішній двір з розарієм, і саме головне - доброзичлива атмосфера. Організація дистанційного навчання і створення доступної електронної бібліотеки – це ті зручності, які сьогодні необхідні для ефективного отримання знань з економічної науки і розуміння того, що відбувається в реальній економічній дійсності. Професійний рівень викладачів, глибокі знання і досвід, які з задоволенням передаються студентам - це ті сприятливі умови, завдяки яким виростають висококваліфіковані економісти». (Олександр Сидоров, випускник   2013 року).

 «Коли я вступав до Інституту бізнес-освіти, який зараз я можу назвати своєю альма-матер, я мав намір здобути престижну спеціальність МБА  та отримати цінні знання для управління бізнесом. Але зараз, коли процес навчання вже закінчився, я зрозумів, що отримав окрім знань дещо більше –  вміння по-іншому мислити та аналізувати інформацію. І така зміна ставлення до своєї роботи виникла не лише у мене, а й у моїх колег. Це найцінніше з того, що ми отримали у стінах нашої бізнес-школи, що допомогло нам  розширити горизонти своїх знань, навчитися вирішувати складі задачі, та по-новому дивитися на знайомі ситуації у бізнесі. І це вміння мислити по-новому залишиться з нами назавжди».  (Василь Селіфонов, випускник 2011 року).

Положення про Інститут бізнес-освіти

Last redaction: 20.01.22