Інститут бізнес-освіти
(друга вища освіта)

Відкритий практичний семінар01 Листопада 2018р.

6 листопада 2018 року в рамках проекту ІБО "Практики від професіоналів" відбувся відкритий практичний-семінар зарубіжного експерта Марті Годфрі (США) на тему: «LEADERSHIP. RISE-UP FUTURE LEADERS OF UKRAINE». 

Програма:

  • Як прожити цілеспрямоване та значиме життя / How to live a life of purpose and meaning?
  •   Навички постановки цілей / Road less traveled: goal setting skills
  •   Як побудувати кар’єру та бути лідером / How are you wired for your Career & Leadership?
  •   Сім ключів до процвітання  / Seven keys to  Building Wealth

Спікер: Марті Годфрі- керівник-новатор, що спонукає своїх співробітників до пошуку рішень, які відповідають потребам клієнтів та сприяють розвитку бізнесу. Містер Годфрі отримав бізнес-освіту в сфері бухгалтерського обліку в Університеті Штату Джорджії, а також вищу освіту за спеціальністю «Фінанси і Етика», протягом своєї кар’єрної діяльності займав керівні посади у виконавчих органах як середніх, так і великих компаній. Під час роботи на посаді директора по обслуговуванню клієнтів в AT&T,  одній з найбільших в США телекомунікаційних корпорацій, Марті Годфрі був обраний до команди міжнародних експертів, які здійснювали дослідження найконкурентніших корпорацій США. За результатами проведеного дослідження були  опубліковані методики, використання яких в подальшому дозволило йому по-новому побудувати процеси ділової активності своєї компанії, домогтися значних успіхів та вивести компанію в лідери галузі. Завдяки своїм знанням і досвіду Марті Годфрі багаторазово обирався Головою Ради директорів  галузевих об'єднань. Вміння містераГодфрі розбиратися в людях і процесах,в поєднанні з його прагненням до досягнення високихрезультатів,призвели його до успіху як в особистому, так і в професійному житті.

Фотоальбом з проведеного заходу доступний за посиланням: https://photos.app.goo.gl/jQojbXu6TQDpHnPu8

Дата: 6 листопада 2018 року (вівторок)

Час: 17.30 – 20.00

Місце: ауд. 239 першого корпусу ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана»

Адреса: просп. Перемоги, 54/1

Мова заходу: англійська (із синхронним перекладом українською)

Умови участі: безкоштовно (за умови реєстрації), кількість учасників обмежена розміром аудиторії

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/8ChVZekKPUPvArKy2    

Координатри заходу: Кулага І.В., доцент кафедри економічної теорії, заступник директора Інституту бізнес-освіти,  Гребешкова О.М., доцент кафедри стратегії бізнесу, заступник декана ФЕтаУ.