Навчально-науковий інститут бізнес-освіти імені Анатолія ПОРУЧНИКА

Триває набір на освітні програми Бізнес-адміністрування - МБА!08 Листопада 2022р.

Триває набір на освітні програми Бізнес-адміністрування - МБА!
Навчально-науковим інститутом бізнес-освіти Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, який є флагманом бізнес-освіти в Україні, на сьогоднішній день підготовлено магістрів більше ніж всіма бізнес-школами України. Левову частку складають випусуники всесвітньо відомої програми «Бізнес-адміністрування» - МБА.
Напрямки підготовки фахівців на прогррамах МБА:
• Бізнес-адміністрування (універсальна)
• Бізнес-адміністрування у галузі охорони здоров’я
• Бізнес-адміністрування у сфері енергетики
• Бізнес-адміністрування (англомовна)
Місією програми є підготовка висококваліфікованих фахівців з менеджменту та адміністрування, а також формування та розвиток компетенцій та професійних навичок менеджера глобальних корпорацій, виробничих та функціональних підрозділів вітчизняних і міжнародних бізнес-структур.
Результатами навчання є інноваційні технології та практики в процесі прийняття управлінських рішень у різних галузях економіки, робота в команді, ведення переговорів, спілкування та презентації для професійної роботи на глобальних ринках.
Випускники програми отримують диплом магістра бізнес-адміністрування та Сертифікат міжнародної бізнес-школи Великобританії – Лондонської школи бізнесу та фінансів.
Інтерактивні лекції та тренінг-курси проводяться в компаніях та успішних бізнес-структурах. Провідні вітчизняні та зарубіжні тренери з досвідом навчання та роботи за кордоном, допоможуть застосувати на практиці модернові інноваційні управлінські методики глобального бізнес-середовища.
Не втрачайте свій шанс!
Долучайтеся до глобальної бізнес-спільноти професійних менеджерів!
Ми чекаємо на Вас в НН інституті бізнес-освіти !
Довідки за телефонами: +38098-511-24-03, (044) 205-54-79 (74,75)