Інститут бізнес-освіти
(друга вища освіта)

Вітаємо випускників-магістрів 2019!16 Грудня 2019р.

Вітаємо випускників-магістрів  2019!

6 грудня 2019 р. в Інституті бізнес-освіти відбулося подвійне свято – випуск магістрів та святкування 25-ти річчя нашої бізнес-школи. Знаменним  є те, що вперше магістрам міжнародні Сертифікати вручала представник  Лондонської школи бізнесу та фінансів з Великобританії - Дессі Оганіанс.

В цьому році бізнес-школа КНЕУ випустила 100 магістрів з наступних програм : «Бізнес-адміністрування (універсальна)», «Бізнес-адміністрування (англомовна)», «Міжнародна торгівля», «Управління міжнародним бізнесом», «Маркетинговий менеджмент», «Рекламний менеджмент», «Бізнес-економіка», «Управління персоналом», «Менеджмент проектів і консалтинг», «Міжнародний облік і аудит», «Облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю», «Фінансовий менеджмент у сфері бізнесу», «Фінансовий контролінг»

Зпоздоровленнями та настановами випускникам виступив директор Інституту бізнес-освіти професор Поручник А.М., який побажав магістрам бути інноваційними, креативними, завжди рухатись вперед, запроваджувати нові бізнес-проекти та одночасно залишатись людяними, толерантними, відкритими до суспільства та соціально відповідальними бізнесменами і менеджерами.

Теплі слова привітання промовила і Дессі Оганіанс. Вона побажала магістрам бути завжди лідерами у сучасному глобальному світі з його серйозними викликами та вміти застосовувати набуті знання і навички в своїй професійній діяльності.

Своїми відчуттями, емоціями та переживаннями поділилися й випускники магістерських програм: Юліана Стеценко - Програма «Бізнес-адміністрування» МБА; Теодор Ігнатов – англомовна MBA; Тетяна Котовська – Програма «Менеджмент проектів і консалтингу»; Володимир Кирилюк – Програма «Управління персоналом».

Всіх випускників вітаємо і зичимо успіхів в професійному житті!

Ми пишаємося Вами!!!

Фото - звіт церемонії випуску можна переглянути за посиланням:

https://drive.google.com/open?id=1mMi0H5j2zlXfhiRu7x5KK6SXaqkj_Ksi