Інститут бізнес-освіти
(друга вища освіта)

MBA охорона здоров'я07 Вересня 2019р.

В Інституті бізнес-освіти триває набір 2019 р. на спеціалізовану магістерську програму «МБА у галузі охорони здоров'я». Сьогодні це найпопулярніша професійна програма серед медиків не тільки в Україні, а й у світі.

Унікальність програми полягає у поєднанні управлінської бізнес-освіти із спеціалізацією у сфері охорони здоров'я.Якщо ви плануєте подальшу кар'єру в галузі управління охороною здоров'я, ця спеціалізована програма саме для вас! Провідні вітчизняні та зарубіжні тренери з досвідом навчання та роботи за кордоном нададуть вам інноваційні знання та управлінські навички у глобальному секторі світового бізнесу у сфері охорони здоров'я. Програма відповідає вимогам національного та міжнародного бізнес-середовища.

Інтерактивні лекції, тренінги та мастер-класи проводяться відомими практиками від українських та міжнародних компаній в успішних державних, комунальних та приватних медичних закладах.

Відомі гостьові спікери такі як, народний депутат В.М. Пинзеник, заступник міністра охорони здоров'я України Павло Ковтонюк, заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник ознайомлять вас із сучасними особливостями реформування галузі охорони здоров'я в Україні та світовими трендами розвитку і моделями управління медичної галузі.

Долучайтеся до глобальної спільноти успішних медиків-управлінців!