Інститут бізнес-освіти
(друга вища освіта)

Реєстрація вступників09 Травня 2018р.

Шановні вступники на освітній рівень «магістр» за спеціальностями галузей знань 05 «Економіка» та 08 «Право»!

З 14 травня 2018 року і до 18:00 5 червня 2018 року у ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» буде проводитися реєстрація вступників, які бажають взяти участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями 051 «Економіка», спеціалізаціями – Міжнародна економіка, Економіка підприємства, Економіка агробізнесу  та 081 «Право», спеціалізаціями – Публічне право, Приватне право.

Реєстрація буде проводитися в в корпусі № 1 КНЕУ (проспект Перемоги, 54/1), а.310

Час роботи приймальної комісії - з 14 травня по 5 червня 2018 року:

Понеділок - п’ятниця  - 9:00 – 18:00

Субота 10:00 – 14:00, неділя – вихідний.

Обідня перерва – 13:00 до 14:00

Для  реєстрації  вступнику необхідно мати такі документи:

  • паспорт або інший документ, що засвідчує особу, за якимвідбувається реєстрація вступника;
  • обліковакарткаплатника податків;
  • документ про здобуття ступеня вищої освіти (освітньо- кваліфікаційний рівень) або дані довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома в 2018 році, виданої за місцем навчання, для осіб, які завершують навчання у рік проведення вступних випробувань;
  • 2 фотокартки3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника.

Вступник буде вважатися зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка, який він повинен буде надати для допуску до пункту тестування.

 Прийом документів від абітурієнтів,  які вступають до ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана», відбувається на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю.

У конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями 051 «Економіка» та 081 «Право» можуть брати участь вступники за умови успішного проходження додаткових випробувань. Для вступу на спеціальність 051 «Економіка» додатковим є вступне випробування з основ економічної теорії, а на спеціальність 081 «Право» -  з правознавства.

Програми вступних випробувань розміщені за покликанням http://kneu.edu.ua/ua/plicants/magistr/pr_vst_vip/. 

Завершення терміну прийому заяв від вступників з інших спеціальностей –  29 травня 2018 року о 18:00.

Проведення випробування – 30 травня 2018 року 11:00( Про місце проведення слідкуйте інформацію на сайті )

Інформуємо Вас про те, що тестові завдання єдиного вступного іспиту з іноземної мови укладатимуть відповідно до Програм зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 02 лютого 2016 року №77

https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-zatverdzhennya-program-zovnishnogo-nezalezhnogo-ocinyuvannya-dlya-osib-yaki-bazhayut-zdobuvati-vishu-osvitu-na-osnovi-povnoyi-zagalnoyi-serednoyi-osviti

У 2018 році єдиний вступний іспит з іноземної мови не міститиме частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови».

Шановні вступники на освітній рівень «магістр» за спеціальностями галузі знань 08 «Право»!

Інформуємо Вас про те, що тестові завдання блоку Право єдиного фахового вступного випробування укладатимуться відповідно до Програми, затвердженої наказом міністерства освіти і науки України від 07 лютого 2018 року №115. Тести міститимуть завдання з восьми базових правничих дисциплін (конституційне право України; адміністративне право України; цивільне право України; цивільне процесуальне право України; кримінальне право України; кримінальне процесуальне право України; міжнародне публічне право; міжнародний захист прав людини).

Тестові завдання блоку Загальних навчальних правничих компетентностей єдиного фахового вступного випробування укладатимуться відповідно до Програми, затвердженої наказом Міністерства від 08 квітня 2016 року №4 09.

http://old.mon.gov.ua/files/normative/2016-04-20/5403/nmo-409.pdf