"Ми знову студенти!" - інтерв'ю з першокурсниками17 Вересня 2011р.

Своїми враженнями від перших днів навчання поділилися студенти І курсу Центру магістерської підготовки.

«Здобуття другої вищої освіти – це переважно свідомий і дуже важливий крок для людини, яка можливо вже досягла певних успіхів у своїй трудовій діяльності, однак має потребу професійно зростати або бажає відкрити для себе нові обрії розвитку.

Коли абітурієнт обирає навчальний заклад, він, перш за все, керується розумінням того, що головна ціна за всі наші кроки – час нашого життя. Саме тому вибір вступниками навчального закладу з високим рівнем  рейтингу і більш ніж 100-річною історією, яким є Київській національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, накладає на цей навчальний заклад додаткову відповідальність і потребує системного підходу до організації  освітнього процесу. Цей підхід полягає, перш за все, в створенні необхідних умов для успішного навчання студентів.

В Центрі магістерської підготовки такі умови створено на "відмінно":

• Професійний рівень викладачів, глибокі знання і досвід, які з задоволенням передаються студентам - це ті сприятливі умови, завдяки яким виростуть висококваліфіковані економісти!
  • Організація  дистанційного навчання і створення доступної електронної бібліотеки – це ті зручності, які сьогодні необхідні для ефективного отримання знань з економічної науки і розуміння того, що відбувається в реальній економічній дійсності!
  • А ще: просторі світлі аудиторії, сучасна бібліотека, комп’ютерні класи, внутрішній двір із розарієм, і найголовніше - доброзичлива атмосфера!»

Сидоров Олександр, студент І курсу "МФМ"

« Я приємно вражений ґрунтовним методологічним підходом до забезпечення навчального процесу в Центрі магістерської підготовки. Використання сучасних освітніх методик та технологій  дозволяє відразу, протягом одного заняття отримувати теоретичні знання та ознайомитися із практикою їх застосування. Запропоновані викладачами тренінги допомагають швидше зорієнтуватися в реальних практичних ситуаціях.»

Моргун  Олександр,   студент І курсу «МБА»