Практичний семінар від зарубіжних експертів21 Березня 2017р.

21 березня 2017 р. відбувся практичний семінар з маркетингових комунікацій від зарубіжних експертів (США).
Багато корисної інформації отримали студенти магістерської програми "Маркетинговий менеджмент" від практиків Уейна Моріса та Еллен Ніксон. Це був дійсно практичний семінар, адже спікери накопичили величезний особистий досвід в сфері маркетингу, яким охоче поділилися зі студентами.
Уейн Моріс - більше 30 років працював на керівних посадах у відділах маркетингу, а також у складі керівництва таких компаній як Procter&Gamble, Black&Decker, Sunbeam, Brunswick, обіймав пост президента компанії American Camper та пост президента компанії Health o Meter. Впродовж всього професійного життя активно навчав як у США, так і в інших країнах: проводив семінари з маркетингу, лідерства та відкритих комунікацій в США та Західній Європі. Впродовж останніх років надає консалтингові послуги, є тренером і наставником студентів МВА в Університеті Кеннесоу (Kennesaw State University).

Еллен Ніксон - власник компанії «Growth Promotions LLC», що спеціалізується на наданні послуг маркетингу і просування для компаній, що працюють, в основному, в сфері охорони здоров'я.
Елен має 20-річний досвід роботи в сфері маркетингу, ступінь MBA отримала в університеті Семфорд (Samford University).
Особистим життєвий девіз Еллен: «Сумлінно працюй, грай від душі, змінюй світ на краще!"

Цей девіз повністю відображає життєві цінності та наміри спікерів, з якими вони завітали до Інституту бізнес-освіти, створюючи позитивну атмосферу, щиро  ділячись своїм професійним досвідом.

Дякуємо за плідну співпрацю і чекаємо на нові зустрічі!