Інститут бізнес-освіти
(друга вища освіта)

День інноваційної освіти-201714 Червня 2017р.

13 червня в Інституті бізнес-освіти КНЕУ в рамках EID-2017 відбувся круглий стіл "Міжнародна академічна мобільність: можливості та виклики". Обговорювалися можливості участі викладачів у програмах міжнародної академічної мобільності, з'ясовувалося  яким вимогам мають відповідати учасники даних програм і як стати учасником. 
Про свій досвід участі в програмах міжнародного обміну доповідали: професор кафедри міжнародної торгівлі КНЕУ Яценко Ольга Миколаївна та професор кафедри міжнародної економіки Швиданенко Олег Анатолійович. Зокрема, проф. Яценко О.М. поділилася власним досвідом участі в програмі обмінів професорсько-викладацьким складом (Faculty Exchange Program, USDA),  також розповідала про інші грантові програми уряду США, проф. Швиданенко О.А. поділився власним досвідом викладання в Бізнес-школі Університету Редландс, Каліфорнія (University of Redlands, USA). 

Про практики КНЕУ в реалізації програм міжнародної академічної мобільності доповідали проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків проф. Чужиков Віктор Іванович та директор Центру міжнародної академічної мобільності КНЕУ  Коломієць-Людвіг Євгенія Павлівна. Про практику реалізації програм міжнародної академічної мобільності у рамках Еразмус Плюс розповів доцент кафедри європейської інтеграції Чужиков Андрій Вікторович.

В круглому приймали участь викладачі та аспіранти КНЕУ, КНУ та інших університетів. Учасники круглого столу Із зацікавленістю слухали спікерів і знайомилися з досвідом, дискутували і приємно спілкувалися. Замислювалися і захоплювалися, а також будували плани на майбутнє. В результаті проведеного заходу всі присутні отримали актуальну корисну інформацію і позитивні емоції.  Дякуємо спікерам і всім учасникам!

Фотозвіт можна переглянути на Фейсбуці: на офіційній сторінці Інституту бізнес-освіти  та в групі "Education Club"