Інститут бізнес-освіти

Новини

 • 21 Березня 2017

  Практичний семінар від зарубіжних експертів

  21 березня 2017 р. відбувся практичний семінар з маркетингових комунікацій від зарубіжних експертів (США). Багато корисної інформації отримали студенти магістерської програми "Маркетинговий менеджмент" від практиків Уейна Моріса та Еллен Ніксон. Це був дійсно практичний семінар, адже спікери накопичили величезний особистий досвід в сфері маркетингу, яким охоче поділилися зі студентами. Уейн Моріс - більше 30 років працював на керівних посадах у відділах маркетингу, а також у складі керівництва таких компаній як Procter&Gamble, Black&Decker, Sunbeam, Brunswick, обіймав пост президента компанії American Camper та пост президента компанії Health o Meter. Впродовж всього професійного життя активно навчав як у США, так і в інших країнах: проводив семінари з маркетингу, лідерства та відкритих комунікацій в США та Західній Європі. Впродовж останніх років надає консалтингові послуги, є тренером і наставником студентів МВА в Університеті Кеннесоу (Kennesaw State University). Еллен Ніксон - власник компанії «Growth Promotions LLC», що спеціалізується на наданні послуг маркетингу і просування для компаній, що працюють, в основному, в сфері охорони здоров'я. Елен має 20-річний досвід роботи в сфері маркетингу, ступінь MBA отримала в університеті Семфорд (Samford University). Особистим життєвий девіз Еллен: «Сумлінно працюй, грай від душі, змінюй світ на краще!" Цей девіз повністю відображає життєві цінності та наміри спікерів, з якими вони завітали до Інституту бізнес-освіти, створюючи позитивну атмосферу, щиро  ділячись своїм професійним досвідом. Дякуємо за плідну співпрацю і чекаємо на нові зустрічі!  
 • 04 Березня 2017

  Вітаємо зі святом!

  Вітаємо чарівних жінок зі святом! Бажаємо щастя та здоров'я, успіхів та натхнення, миру та злагоди!
 • 28 Грудня 2016

  Вітаємо з Новим роком!

  Щиро вітаємо з Новим роком! Бажаємо щастя та здоров'я, миру та злагоди!
 • 16 Грудня 2016

  КНЕУ знову отримав 3 Лаври та підтвердив свій статус «Excellent Business School» («Відмінної бізнес-школи») у Міжнародному рейтингу університетів та бізнес-шкіл EDUNIVERSAL - 2016

  Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана у 2016 році знов отримав 3 Лаври як Відмінна бізнес-школа за Міжнародним рейтингом університетів та бізнес-шкіл EDUNIVERSAL.  
 • 05 Листопада 2016

  Урочисте вручення дипломів випускникам 2016 року

  5 листопада 2016 в конференц-залі Інституту бізнес-освіти відбулося урочисте вручення дипломів випускникам 2016 року. Щиро вітаємо наших випускників і бажаємо успішно втілити отримані в університеті знання в своїй професійній діяльності!
 • 27 Жовтня 2016

  Вітаємо наших випускників

  Вітаємо наших студентів-випускників з успішним захистом магістерських дипломних робіт. Бажаємо успіхів в подальшій професійній діяльності!
 • 01 Жовтня 2016

  Вітаємо першокурсників з початком навчання!

  Шановні першокурсники! Вітаємо вас з початком навчання в Інституті бізнес-освіти! Розклад занять ви можете переглянути  в рубриці "Студентам" - "Розклад сесій"   Бажаємо вам успіхів!
 • 01 Жовтня 2016

  Вітаємо з Днем працівника освіти!

  Шановні викладачі та співробітники Інституту бізнес-освіти! Щиро вітаємо вас з професійним святом! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів а натхнення!  
 • 29 Серпня 2016

  Додатковий набір

  Інститут бізнес-освіти (друга вища освіта) оголошує додатковий набір на магістерські програми.  Прийом документів триватиме з 29 серпня по 28 вересня 2016 року (до 13-00) Вступні випробування відбудуться 29 вересня о 10.00 Додатковий набір проводиться на програми: «Бізнес-адміністрування», «Управління міжнародним бізнесом», «Міжнародний фінансовий менеджмент», «Міжнародний облік та аудит», «Міжнародна торгівля», «Фінансовий менеджмент у сфері бізнесу», «Облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю», «Менеджмент проектів і консалтинг», «Бізнес-економіка», «Маркетинговий менеджмент», «Управління персоналом», «Менеджмент підприємницької діяльності», «Правове регулювання економіки», «Міжнародне економічне право».  
 • 29 Серпня 2016

  Оголошення для вступників

  До уваги вступників, що рекомендовані до зарахування на І курс заочної форм навчання! Укладання Угоди (договору-контракту щодо оплати за навчання) здійснюється після видання Наказу про зарахування до Інституту бізнес-освіти ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» в період з 01.09.16 по 16.09.16.  за адресою: пр.Перемоги 54-а (ст.метро "Шулявська"), гуртожиток № 5, к. 3, тел. 456-72-22 (фінансовий відділ). Режим роботи фінансового відділу: з 8-30 до 16-30 (в п'ятницю до 15-30), обідня перерва: 12-30 - 13-30, субота-неділя - вихідні дні.  При собі обов'язково мати паспорт, ксерокопію паспорта (стор.1, 2, 11), ксерокопію ідентифікаційного коду.   Перша настановна сесія для студентів І курсу заочної форми навчання відбудеться з 03 по 14 жовтня 2016 За графіком сесій на 2016-2017 навчальний рік слідкуйте у рубриці "Розклад сесій"
перша :: 1 2 3 :: Остання