Інститут бізнес-освіти

Новини

 • 14 Червня 2017

  День інноваційної освіти-2017

  13 червня в Інституті бізнес-освіти КНЕУ в рамках EID-2017 відбувся круглий стіл "Міжнародна академічна мобільність: можливості та виклики". 
 • 01 Червня 2017

  До уваги вступників 2017 року!

  1 червня розпочинається прийом документів для вступу на магістерські програми Інституту бізнес-освіти. Приймальна комісія працює щодня з  9-00 до 19-00 (субота, неділя - вихідні). Довідкову інформацію можна отримати за тел. 205-54-79 (80).
 • 16 Травня 2017

  Додаткові можливості для вступників 2017 року!

  З 1 червня розпочинається прийом документів  для вступу на магістерські програми Інституту бізнес-освіти! Студенти, що за результатами вступного тестування будуть зараховані на І курс Інституту бізнес-освіти у 2017-2018 навчальному році отримують додаткову можливість - безкоштовно вивчати іноземні мови за індивідуальним графіком.   
 • 08 Травня 2017

  Запрошуємо до участі в літній школі

  Запрошуємо до участі у у Літній Школі "Association with the EU: what does it mean for You" (26 червня - 3 липня 2017 р.) з інтенсивним навчальним курсом, що присвячений переважно питанням імплементації Україною та іншими країнами Східного партнерства Угод про асоціацію з Європейським Союзом. 
 • 25 Квітня 2017

  Запрошуємо взяти участь в дослідженні

  Шановні студенти і випускники Інституту бізнес-освіти! Запрошуємо вас взяти участь в дослідженні вимог роботодавців щодо компетенцій випускників-бакалаврів з економічних та управлінських спеціальностей.
 • 12 Квітня 2017

  Публічна лекція від зарубіжних експертів

  20 квітня відбулася публічна лекція швецького експерта Л. Андерссон «Чи жінки менш корумповані, ніж чоловіки?» 
 • 04 Квітня 2017

  День кар'єри в КНЕУ

  Шановні студенти, запрошуємо вас на ярмарок вакансій "День кар'єри - 2017" за участю понад 30 міжнародних компаній та компаній України, який відбудеться 5 квітня 2017 р.  у конференц-залі центрального корпу КНЕУ за адресою: проспект Перемоги 54/1. Початок заходу - 11.20.  Це унікальна можливість познайомитись з майбутнім місцем роботи, набути навичок у проходженні співбесіди, проаналізувати свої сильні та слабкі сторони, визначити вектор побудови трудової кар`єри і сконцентрувати всю свою увагу на розвитку необхідних компетенцій. Бажаємо Вам знайти роботу своєї мрії!
 • 21 Березня 2017

  Практичний семінар від зарубіжних експертів

  21 березня 2017 р. відбувся практичний семінар з маркетингових комунікацій від зарубіжних експертів (США). Багато корисної інформації отримали студенти магістерської програми "Маркетинговий менеджмент" від практиків Уейна Моріса та Еллен Ніксон. Це був дійсно практичний семінар, адже спікери накопичили величезний особистий досвід в сфері маркетингу, яким охоче поділилися зі студентами. Уейн Моріс - більше 30 років працював на керівних посадах у відділах маркетингу, а також у складі керівництва таких компаній як Procter&Gamble, Black&Decker, Sunbeam, Brunswick, обіймав пост президента компанії American Camper та пост президента компанії Health o Meter. Впродовж всього професійного життя активно навчав як у США, так і в інших країнах: проводив семінари з маркетингу, лідерства та відкритих комунікацій в США та Західній Європі. Впродовж останніх років надає консалтингові послуги, є тренером і наставником студентів МВА в Університеті Кеннесоу (Kennesaw State University). Еллен Ніксон - власник компанії «Growth Promotions LLC», що спеціалізується на наданні послуг маркетингу і просування для компаній, що працюють, в основному, в сфері охорони здоров'я. Елен має 20-річний досвід роботи в сфері маркетингу, ступінь MBA отримала в університеті Семфорд (Samford University). Особистим життєвий девіз Еллен: «Сумлінно працюй, грай від душі, змінюй світ на краще!" Цей девіз повністю відображає життєві цінності та наміри спікерів, з якими вони завітали до Інституту бізнес-освіти, створюючи позитивну атмосферу, щиро  ділячись своїм професійним досвідом. Дякуємо за плідну співпрацю і чекаємо на нові зустрічі!  
 • 04 Березня 2017

  Вітаємо зі святом!

  Вітаємо чарівних жінок зі святом! Бажаємо щастя та здоров'я, успіхів та натхнення, миру та злагоди!
 • 28 Грудня 2016

  Вітаємо з Новим роком!

  Щиро вітаємо з Новим роком! Бажаємо щастя та здоров'я, миру та злагоди!
перша :: 1 2 3 :: Остання